Potvrdí Mary J. Blige status královny?

Před pár dny byly zveřejněny nominace na předávání cen Grammy. Jejich seznamu vévodí Mary J. Blige, jež jich má za své poslední řadové album "The Breakthought", jehož se prodalo více než 6 milionů kopií, na  kontě hned 8. I přesto, že třeba v nominaci na "song roku" své želízko v ohni v podobě skladby "Be Without You" má, ale v kategorii "album roku" už se nenalézá, spokojenost s dosaženým výsledkem přetrvává. Šance, že se její domácí sbírka, která doposud čítá tři "gramofonky" rozroste, totiž není vůbec malá.

"I feel so good about the eight nominations. The Breakthrough has truly been an album that has helped so many people. 'Be Without You' connected with people because it's about how hard relationships can be. But at the end of the day, if you love someone you want to work it as long as they're respecting you. And that's real."

Až v těsném závěsu za nejlepší kamarádkou Lil´ Kim zůstávají jména jako James Blunt, Prince, Rick Rubin, Will.I.Am nebo Danger Mouse. Kupříkladu stabilní atlantský hrdina Ludacris má "pouze" čtyři nominace, s tím, že o vítězství ve sledované kategorii "rapové album roku" se bude "prát" se čtveřicí Lupe Fiasco, Pharrell, T.I. a The Roots. 49. ročník Grammy se bude konat v losangeleském Staples Center 11. února.

Mimochodem, Queen Of Hip Hop Soul, jíž se podařilo za 14 let trvající kariéru prodat po celém světě přes pětatřicet milionů svých nahrávek, zve již zítra fanoušky na exkurzi do minulosti formou kompilace ""Reflections - A Retrospective". Kde budou v roce 2020 všechny ty Nivei, Ashanti a spol se ani raději ptát nebudu.

Zdroj: Ballerstatus

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná