RUKAHORE_SHOP_BANNER

Potentní Young Jeezy si bere příklad z Beyoncé

Největší dárek k Jeezyho nedávným 29. narozeninám si očividně rapper věnuje sám (po vzoru Beyoncé, jež si ke svým pětadvacetinám nadělila dáreček v podobě druhé sólovky "B'Day") - sice to bude trvat ještě dva měsíce, ale za tu dobu vyjde jeho druhá hotovka "The Inspiration: Thug Motivation 102" (sice už je to jeho 4. deska, avšak první dvě alba vyšla na nezávislých labelech).

 

Def Jam je přísně sledován, už díky novým deskám Nase a Jay-Zho, ale i Snowman si věří, poněvadž jeho promo určitě nebude nejslabší. Pochybuji, že Hova nechá prosáknout mezi prsty jeden z největších objevů Def Jamu posledních let. V červnu loňského roku začal Jeezy zbodra - 172 000 prodaných kopií "Let's Get It: Thug Motivation 101", čas a síla reklam zvýšila toto číslo na úctyhodných 2,5 milionů po celém světě.

 

To je důvod, proč by se neměl Young Jeezy do 12. prosince vůbec strachovat, tím spíš, že se jeho singl "I Luv It" uchytil na 1. příčce Billboard's Bubbling Under R&B/Hip-Hop Songs. Na tracklist si budete muset ještě chvilinku počkat, ale přeběžné prognózy napovídají, že se o "prodakšn" strali Cool & Dre, Akon, Jazze Pha, Lil Jon, JD, Mr. Collipark a will.i.am. Majk čapli  Ludacris, T.I., Game, Keyshia Cole, Three 6 Mafia, Young Buck a Timbaland. Nahraných je 114 tracků a pouze desetina z nich půjde na album, což připomíná přípravu Nasira Jonese na album "Illmatic". Co když z toho vyleze klasika jako v r. '94?
 

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná