Posledním Jay-Zího úlovkem je Mannie Fresh

V době, kdy Young Buckova novinka "Buck The World" trumfne Redmanovu šestou studiovku "Red Gone Wild" o více než sto tisíc prodaných nosičů a Funk Doca přejedou i jména jako Mims nebo Lil´ Flip, se mi nedýchá zrovna lehce. A proč to sem vůbec tahám? Nemalý podíl viny na tom totiž podle mě nese jeho label Def Jam Records, s nímž má podepsat smlouvu právě ústřední postava dnešní novinky Mannie Fresh.

Producent, jenž spolupracoval snad se vším zásadním, co kdy na Jihu otevřelo pusu, by měl dohlížet a instrumentálně opečovávat všechny ´southern artists´, s tím, že by mu neměla být cizí ani úloha skauta či jakéhosi lovce talentů.

Mannie
, který v nejbližší době obohatí tvorbu lidí jako T.I. ("T.I. vs. T.I.P."), Juvenile či dokonce Nas, se o tom rozpovídal na neworleanské rádio stanici Q93 a éterem mimo jiné zaznělo: "I just did a deal with Jay-Z. Dude reached out to me. He flew me up, we talked about it and they wrote something nice. It was a nice little proposal." Fresh continued to say, "What made me take the deal is they didn't want me to only do this exclusive deal with them. They were like, "You can go do whatever it is you do." So my thing [at Def Jam] is to overlook the southern artists they have, as well as sign [new] artists."

Mannie Fresh na MySpace

Zdroj: HHNLive

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná