Poslechni si komplet album od C-Rayz Walze

New Yorská freestylová legenda vydala letos v květnu své nové album "Year Of The Beast" a ještě před tím pronikla do vysílacího času Mtv a získala pořad, kde učí rapovat mladé Mc´s.

Vzhledem k tomu, že při křestu nového alba "Year Of The Beast", hostil Aol Music můžete si nyní poslechnout komplet album z otevírací párty.

C-Rayz Walz – Year Of The Beast

Novinka z 25. 5. 2003 (Kepo)

Labelový poletucha C-Rayz Walz má zaděláno na singl
O tom, že Bostonský strejda C-Rayz Walz bude novou posilou Def Juxu vás už dostatečně informoval K-Hill. Je vidět, že přechod k týmu nejzářivějšímu mu jen prospívá, 1. června, tedy den před vydáním očekávané pecky "Smashy Trashy" úchylácké dvojky S.A. Smash, chystá vydat svůj první singl "The Essence" a následně koncem stejného měsíce další LP, které bude po nášupu "Singular Plurals" rozhodně pecka. Stay tuned!


NOVINKA 30.12.2003 (K-Hill)
C-Rayz Walz je posilou Def Jux týmu
Spousta novinek posledního roku se motalo okolo zřejmě nejlepšího labelu Definitive Jux a jeho táty El-P. Mezi jeho dalšími veličinami jako Mr.Lif, Aesop Rock, RDJ2, Cannibal Ox, Camu Tao nově i Murs, se nyní blýskne nová posila - tvář o které jsem se už také něco napsal, aktivní strejda C-Rayz Walz.

Ten, jako člen slavné bandy Stonghold, střídá labely jako můj kámoš Rýča svý holky, prolezl velmi nadějnými labely Omnipotent, Detonator, Sub Verse, aby nakonec skončil na tom nejlepší, kde platí pravidlo: co deska to poklad.

Navíc poslední deska C-Rayz Walze byla jednoznačně úspěchem, co ho však nutilo k změně působiště neví nikdo. Každopádně na léto už má v plánu další desku, která bude vedle Mursovi věci "The end of the beginning" (info zde), Aesop Rockovi desky "Bazooka tooth", alba "Smashy trashy" z projektu the Sa Smash, který utváří Camu Tao a Metro a konečně labelové kompilace "Def Jux presents… vol. 3" novým zajímavým přírustkem. Stejně tak je v plánu ještě nová deska Cannibal Ox a Roba Sonica, a další singly od nových objevů The Presence, Hangar 18 a Carnash.

Vy se určitě v nejbližší době můžete těšit na pravidelné články Label info, ve kterém vás právě Kepo seznámí podrobněji s labelem Definitive Jux a jeho plány.

NOVINKA ZE 16.10.2002
C-Rayz Walz je aktivní strejda
Když si kliknete do článků -najdete mezi těmi staršími jeden podrobný o bostonském labelu Omnipotent Records . Tam jsem psal o strejdovi C-Rayz Walzovi, který je ve vydávání singlů aktivní jak parlament v zewlingu.

Vydával právě na Omnipotent Records, i když měl pár choutek i na Detonator Records, který má dnes velké problémy i na Brick Records (všechno je z Bostonu). Teď pomalu přesedlává na nový label Sub Verse Music, kde už jeden singl udělal ("Mood Swings" b/w "Make It Happen") a druhý se vydat právě chystá. Budou tu pecky "It's A Wrap" a "Peroxide" (produkce DJe Sean One). Všechno už je připravené k vydání.

Zpět k Omnipotent, na tomto labelu se vydání alba "The Dropping" od C-Rayz Walz neustále zpožďovalo, a dnes to vypadá, že ho vydá právě na Sub Verse začátkem roku 2003 pod názvem "Urban Hippy". Sub Verse je label Bigg Juse aka Lune TNS, bývalého člena legendárních Company Flow, který vydával také na Omnipotent. Tím se tato pavučina záhad trochu protrhává.

Subverse jinak vydává nový singl od Bukue One "Pressed wax" b/w "Mash it up" (featuring Zion I) tenhle měsíc a kompilajdu "Seditious jewels, vol. 1", která vyjde v Listopadu. The Hemisphere se uvedou se svým albem roku 2003. Do je týmu patří dále lidi jako: M.F. Doom, Micranots, STAHHR, Everlien Sound, Scienz of Life, Rubberoom a další.

info:
Sub Verse Music

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná