Popluje Fiddyho příští deska na jiné vlně?

Fiddy, jehož loňských dvou výstřelů "The Massacre" a "Get Rich Or Die Tryin´ Soundtrack" se na celém světě prodalo kolem 12 milionů kusů, hodlá na svém dalším albu přeřadit na jiný rychlostní stupeň. Důraz na svůj typický "hardcore" zvuk, což je ovšem v jeho případě spekulativní pojem, hodlá dát boss z G-Unit na stejnou rovinu se starými soulovými nahrávkami. "I’ve been listening to a lot of Motown stuff – Smokey Robinson – a lot of older music, so I got a lot of soulful loops … I took material from some old, old records and recreated them."

50 k tomu pronesl, že na svém posledním albu lidem naservíroval přesně to, co se od něj očekávalo a nyní tedy nastal čas na něco jiného. Je navýsost jasné, že bude chtít, aby jeho nové nahrávky zněly jako něco, co od něj nikdy nikdo předtím neslyšel. S velkou pravděpodobností tedy dojde k tomu, že spolupracovníci, kteří jej obklopovali na posledním projektu, tentokráte pozvání nedostanou a důvěra bude vložena do rukou jiným jménům (jedním z nich by měl být RnB producent Rich Harrison, jenuž už šil beaty na míru např. Beyoncé, Amerii, Alicii Keys, J. Lo, Kelly Rowland, Mary J. Blige, či Toni Braxton).

Jeho rozpracovaná deska "Before I Self Destruct" ovšem prozatím nemá žádný, byť alespoň předběžný, termín vydání. Nejen jeho skalní příznivci ale ví, že ho budou moci zastihnout jak na Eminemově počinu "The Re-Up", tak i na desce "The Evolution" od Ciary. Obě vychází 5. prosince.

Zdroj: NobodySmiling

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná