Pomoz EDO.G s jedenáctým albem i ty!

Legendární hip-hopový umělec EDO.G spojil síly s vetránem hudebního průmyslu jménem Jamieson Grillo, aby spolu vytvořili 5th & Union. Jejich první počin bude jedenácté album bostonského rodáka s názvem "After All These Years" a světlo světa by mělo spatřit už letos v květnu. Na jeho přípravě se můžeš podílet i ty! Jak? To zjistíš o něco níž.

Deska bude obsahovat produkci od Pete Rock, 9th Wonder nebo také Explicit One. Hosty na majku budou Chuck D z Public Enemy, Camp Lo, Guilty Simpson a další. Album se objeví v CD verzi s obalem šetrným k životnímu prostředí. Vinyl bude ve speciálním barevném provedení a limitovaném počtu 500-ti kusů. 

Společně s nahrávkou bude zveřejněna i raperova první kniha EDO.G's TOP 10 VERSES. Ta do detailu popíše proces psaní textů od dob ED O.G & DA BULLDOGS a jejich prvního alba Life of a Kid in the Ghetto, až do dnešního dne. Bude rovněž obsahovat texty songů "I Got to Have it", "Be a Father To Your Child", "Love Comes and Goes", "Situations" a další, jež jste dost možná ještě neslyšeli.

Letos se také píše desáté výročí undergroundové klasiky My Own Worst Enemy, vzniklé spojením Eda a Pete Rocka. Poprvé bude znovu-vydané na pozlacené audio kazetě, opět v limitovaném počtu, a to sto kusů.

EDO.G potřebuje tvou pomoc zrealizovat tento projekt. Album je téměř zkompletované, bez vašeho přispění na Kicstarter projektu však nebude možné jej vydat už letos v červenci. Z vašich příspěvků se zaplatí mix a mastering, producenti, grafikové, výroba výše zmíněného CD, vinylu i audio kazet a také limitovaná serie triček EDO.G. Podle výše příspěvku pak získate zaslouženou odměnu. Kromě výše zmíněných věcí to jsou i limitované vinyly a plakáty z roku 1994, vaše jméno v credits na obalu desky, vstup na křest v Bostonu nebo také spolupráce s ním.

Přispívat můžete na ZDE

 

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná