Policie se domnívá, že DJ Carl Blaze měl být zavražděn na objednávku

Vyšetřování ohledně střelby na DJe Carla Blaze z rádia Power 105.1 stále pokračuje, avšak čím dál více se zdá, že motivem pachatele nebyli peníze, nýbrž samotný život třicetiletého DJe.

Jak už jsme vás informovali, když se DJ Carl Blaze (vlastním jménem Carlos Rivera) v noci vracel ze středeční párty v klubu X-Bar na Brooklynu, kde byl hlavním DJem, byl 13x zasáhnut s pistole a byl mu odcizen jeho šperk v hodnotě 20 000 dolarů.

Zprvu se pouze uvažovalo o možnosti, že se jedná o loupežné přepadení, nicméně teď je daleko pravděpodobnější varianta druhá a to že si někdo Blazeovu likvidaci přímo objednal.

U bytu na Manhattanu, kde se Blaze přátelí s rapperkou Ivy a jejím manželem, právě ony osudové rány padly, a když na místo přijela sanitka a policie, oběti nescházeli žádné věci až na zmiňovaný řetěz, po kterém policie pátrá v různých zastavárnách.

Existuje teorie, že se Blaze ještě asi 15 minut předtím, než ony rány padly, se samotným pachatelem setkal, nicméně teď je neschopen vypovídat, a tak zřejmě ještě nějaký čas policii potrvá, než vše objasní. A mimochodem – jeho stav se prý zlepšuje, dokonce prý své přítelkyni byl schopen podat ruku! No co dodat, kriminalita je všude, až na to, že se v Čechách nevraždí, i když vše přijde :)

Zdroj: SOHH

Autor: Aksels

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná