RUKAHORE_SHOP_BANNER

Pokud někdo troškaří, Black Milk to určitě není

Po vydání svého vlídně přijatého nosiče "Popular Demand" se Black Milk prvně podíval i do Evropy, jejíž energie ho evidentně nabudila k pracovní náladě na několik měsíců dopředu. Zatím naposledy tahal výrazně za nitky na mixtapu "Caltroit" od Bishopa Lamonta a ledy se hýbou dál...

V plném proudu je nahrávání LP "The Set Up", který připravuje se svým detroitským kumpánem Fat Rayem, s nímž ještě před pár lety tvořil partu B.R. Gunna. Deska, s níž už jsme měli tu čest díky skladbě "Bad Man" s Guilty Simpsonem, by mohla vyjít už příští měsíc na labelu Music House s distribucí Fat Beats.

Když už jsme u toho Guiltyho, konečně se konkretizují práce i na očekávaném kolaboračním počinu od Random Ax, v němž je kromě něj a Black Milka také Sean Price. Do finálního dotažení chybí jen pár songů, nahrávání podle všeho skončí ještě v lednu a výsledek uslyšíme díky Duck Down Records v létě ´08

Ještě to ale není vše. Blízko finiše je i zatím bezejmenné EP s michiganskou legendou One Be Lo, od nějž jste před pár týdny mohli slyšet "R.E.B.I.R.T.H." a také už se pozvolna mluví o společném projektu s respektovanou dvojkou Royce Da 5´9 a Elzhi. Všichni tři se totiž potkali na blížící se sólovce od rappera ze Slum Village a evidentně si padli do noty.

Debaty o pokračování spolupráce, která propukla na letošním albu "Desire", už prý Black Milk vede i s charismatickým lyrikem Pharoahe Monchem. Zaslechl jsem něco o jeho produkčním monopolu, ale raději si ještě počkejme na upřesnění.


Fat Ray ft. Guilty Simpson - Bad Man (Produced by Black Milk)Zdroj: HHDX, SpineMag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná