RUKAHORE_SHOP_BANNER

Podařilo se rozbít Diamant! Dj Wich a Lvcas Dope ukončili spolupráci tak rychle, jak začali

Dj Wich, jehož práci a přínos je třeba respektovat bez ohledu na to, jestli vás všechna jeho muzika oslovuje, nebo ne, oznámil na svých sociálních sítích překvapivou zprávu.

Uvedl: "Diamant projekt s Lvcasem Dopem začal a skončil u CD Diamant. Avizované turné Diamant jsou čistě solo koncerty Dopa s Djem Linor Manem. Objevujou se na netu matoucí události ke koncertům s mojí fotkou, ale nejsem již součástí tohodle projektu a nemám s tím nic společnýho. Kdyby se lidi divili, proč jsem se na těhlech podobných akcích neobjevil, je to čistě dezinformace ze strany interpreta nebo promotéra. Díky za pochopení."
 
Po té co o jeho rozhodnutí informovala další média, Lvcas Dope poskytl pro konkurenční médium rozhovor, v němž se pustil do posuzování Wichova charakteru, a zmínil i to, že video k písni "Lítat" Wich vydal na Youtube proti jeho vůli. 
 
Dle zdrojů blízkých redakci se proslechlo, že skutečným důvodem je naopak Lvcasovo nezaplacení nákladů na náročné natáčení v Los Angeles.
 
Wich se k tomu pro bbarák.cz vyjádřil slovy, že "se v tom nechce šťourat a vytahovat veřejně na někoho špínu" a vyjádřil také prosbu, abychom o tom vůbec nepsali. Považujeme však za nutné vás informovat, přestože si o celé kauze myslíme, že by nikdo neměl nikoho soudit. Co si o tom myslíte vy?
 

-113kw-

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná