Podaří se na dveře klepajícímu Method Manovi reparát?

Mr. Meth, který nechybí ani na Masta Killově nedávném počinu "Made In Brooklyn", již ze své čtvrté čistě sólové desky "4:21...The Day After" ohlášené na devětadvacátý srpnový den u Def Jamu vypustil trojici singlů "Say", "Ya Mean" a temnou nehoráznost "Presidential MC", z nichž minimálně dva zabodovaly na celé čáře. Jestliže k onomu faktu připočtete superhvězdné doprovodné obsazení (RZA, ODB, Raekwon, Inspectah Deck, La The Darkman, Streetlife, Redman, Fat Joe, Styles P, Lauryn Hill, Megan Rochell, Carlton Fisk a Ginuwine) a navrch přidáte prvoligový pluk producentů (RZA, Mathematics, Berreta 9, Scott Storch, Erick Sermon, Havoc, Kwame, či Mr. Porter), kromě na stejný den ohlášených The Roots asi nebude příliš mnoho interpretů, kteří by mohli Ticalovi konkurovat v míře očekávání, což?

A proč svou novinku pojmenoval pětatřicetiletý staten islandský rek Clifford Smith právě takto? "I called my album 4:21 The Day After, because 4/21 is the day after national weed smoking day—its a moment of clarity. Four plus two plus one equals seven, which is a godly number. I smoked weed while I was writing, but I dont celebrate marijuana on this album."

A co všechno ho při tvorbě novinky inspirovalo a hnalo dál? Kromě mnohdy nesoudných kritiků ("This album was inspired by tactless reviewers. They tried to assassinate my character instead of reviewing my last album—they’d rather talk about what I did in Hollywood or who I had sex with or tell me that I’m not ghetto enough. Once, a Wu Tang member punched a writer in the face because the article’s illustration made us look like gay cartoon characters.") a manželských problémů ("You do your best writing when bad shit happens to you. My wife was sick, but she beat it. But then she and I stopped getting along, and we got separated. It was over other women. I was stupid—and thats why Im now sleeping at the studio.") to byla třeba postava zesnulého Ol´ Dirty Bastarda ("One song has a verse by Dirty. Once, in a Miami club, we were about to go on and I went to the bar to get some water. I saw a crowd and there was Ol Dirty, getting brain from a bitch. He was talking to people and they were egging him on: "Go! Go!" ODB aint give a fuck".)

Johnny Blaze, jenž potvrdil, že pět let staré skupinové album "Iron Flag" nebylo jejich posledním a že snímek "How High 2" již na sebe nenechá dlouho čekat, dále avizoval, že je momentálně ve výrobě film "Wu-Anthology", jehož cíl bude popsat kariéru clanu od počátečního proražení, přes stoupání na vrchol a mírný útlum, až po současnost.

Aktuální MySpace video interview nejen o jeho nejnovějším albu můžete zkouknout odtud.

Tracklisting:

01. Intro
02. Is It Me (prod. by Scott Storch)
03. Problem (prod. by Erick Sermon)
04. Somebody Done Fucked Up (prod. by Havoc)
05. Shaolin Soldier (Skit)
06. Fall Out (prod. by Kwame)
07. DirtyMef (Ft O.D.B.) (prod. by Erick Sermon & Mathematics)
08. 420 (ft Streetlife & Carlton Fisk) (prod. by RZA & Beretta 9)
09. Lets Ride (ft Ginuwine) (prod. by Mr. Porter)
10. Glide (ft Raekwon & La The Darkman) (prod. by RZA)
11. Kids (Skit)
12. Say (prod. by Erick Sermon)
13. Ya Meen (ft Fat Joe & Styles P) (prod. by The Charman of the Boards)
14. Konichiwa Bitches (prod. by RZA)
15. Everything (ft Inspectah Deck, Streetlife) (prod. by Mathematics)
16. Walk On (ft Redman) (prod. by Versatile)
17. Pimpin (Skit)
18. Presidential M.C. (ft Raekwon & The Rza) (prod. by RZA)
19. 4eva (ft Megan Rochell) (prod. by Kwame)
*Bonus track*
20. O.D.


Zdroj: WTCorp, SpineMag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná