Po splnění samurajského snu natáčí RZA nový thriller a drama

Když se zmíníme o režisérských aktivitách Bobbyho Digitala, napadne přavděpodobně většinu fanoušků film "The Man with the Iron Fists" s Russelem Crowem a Lucií Liuovou z roku 2012. Pakliže však s nestorem zvuku kapely Wu-Tang sdílíte zálibu v akčních filmech se samurajskou tématikou, budete možná lehce zklamáni, protože jeho další tvorba se neomezuje jen na šógunskou éru.

 
RZA se pro svůj třetí chystaný snímek spojil se společností Amasia Entertainment, pro níž si zahrál již v minulosti ve filmu "Mr. Right". Thriller s poněkud béčkovým názvem "Breakout", jehož scénář připravil Richard D'Ovidio, se zaměří na neprávem odsouzeného fotografa, jenž se za pomoci svého otce a jeho přátel pokouší z vězení utéct.
 
Spolupráci s Robertem Fitzgeraldem Diggsem si šéfové společnosti Amasia Entertainment pochvalují. "Multitalentovaný RZA ovládl hudbu, herectví i filmování," cituje prohlášení Michaela Helfanta a Bradleyho Galloa pro billboard.com magazín hiphopdx.com. "Jsme nadšeni, že jsme ho mohli přivést za kameru našeho nového projektu i s jeho smyslem pro inovaci pro nový mezinárodní akční thriller Riche D'Ovidia," dodávají.
 
Scénář druhého, již dříve ohlášeného, snímku "Coco", jenž byl se měl v kinech objevit v roce 2016, je svou povahou bližší hiphopovému publiku. Hlavní postavou chystaného dramatu je dvacetiletá brooklynská rapperka Coco (Azealia Banks), jež usiluje o rozběhnutí své umělecké kariéry. Autorkou scénáře je Nicole Jefferson Asher a kromě manhattanské rapperky a zpěvačky by se měli ve snímku objevit i Lorraine Toussaint, Jill Scott či Common.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná