RUKAHORE_SHOP_BANNER

Po Austrálii zakázalo Tylerovi vstup do své země i Spojené království

Tyler si možná brzy vezme do ruky atlas a začne si zaškrtávat státy, do kterých nesmí. Po Austrálii, která tento měsíc zakázala členovi Odd Future vstup na svojí půdu v rámci jeho tamního turné, přichází nyní zákaz i z britských ostrovů. Anglický konzervatismus nemůže rozdýchat autorovy násilné texty.

 
Tyler ohlásil na svém twitteru, ze veškerá vystoupení v Anglii byla zrušena a připojil i důvod: "Na základě textů z roku 2009 nesmím do UK na tři až pět let (i tak jsem tam byl před osmi týdny). Zrušená vystoupení jsou mimo mou kontrolu," píše Tyler na svém twitterovém účtu. 
 
Prohlášení posléze doplnil jeho manažer Christian Clancey, jenž uvedl, že obdržel dopis ze státní kanceláře pro domovní záležitosti Spojeného království, v němž jsou citovány některé Tylerovy texty z let 2010 a 2011 (album "Goblin"), jež se staly předmětem důvodů, kvůli kterým má Tyler od britské kanceláře ban. "Výňatky z dopisu obsahují, že jeho práce povzbuzuje násilí a homosexuální intoleranci," píše Clancey na svém twitteru. Pokračuje například zmínkou, že Tyler byl v Anglii jen od vydání kritizovaných nahrávek hned dvacetkrát.
 
Po Austrálii je Spojené království již druhým státem, který kvůli explicitním textům zakázal Tylerovi vstup do své země. U protinožců nedostal Creator vízum na základě stížnosti asociace bojující za práva žen, které se nelíbily interpretovy narážky vůči ženám.
 
 
Zdroje: Allhiphop.com, hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná