Plzeň je na mapě? Příště Vary!

Ten, kdo z vás doma už pod peřinou listuje v posledním BBaRáKu jistě nepřehlídnul další vydání nové lokální, kontroverzní rubriky, mapa. Ta si vzala za terč v posledním čísle Plzeň a její současnou tvář.

V dalším, již pomalu hotovém čísle, které vyjde v květnu s Oriho sólem, se podíváme na zoubky Karlovým Varům. O osudu mapy dál, můžete však rozhodnout i vy sami. Napište mi mail s vašimi nápady, velmi rád je uvítám.


NOVINKA z 9.3.05
ČB, HK nebo tvý město na mapě?
Už na podnět aktuální žhavé diskuze k článku o hradecké scéně, který je v aktuálním čísle BBaRáKu, bych chtěl rád objasnit, jak bude tahle rubrika dál pokračovat. Má mapovat všechna česká města a jejich hiphopové scény, vyjmenovat všechna reprezantivní jména kapel, djs, bboyů, writerů, stránek, shopu či samotných dominant měst, stejně tak historii scény, její současný stav a budoucí vyhlídky. Budeš-li mít pocit, že právě o tvém městě by se mohlo něco napsat, dej mi vědět na tento email.

A k oné diskuzi. Vždycky by nás mrzelo, když se něco opomene, článek by měl dát právě prostor i začínajícím projektům. Avšak zcela určitě si nedává za úkol vyjmenovat kapely, které tráví většinu času vymýšlením jména. Pak už závisí samozřejmě na autorovi a jeho objektivním příštupu, zda onu kapelu zmíní nebo ne.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná