Planet Asia hýří aktivitou

Kromě dlouho dopředu avizovaného alba "The Medicine" chystá californský emcee Planet Asia ve velmi krátkém sledu i druhý počin, jenž ponese jméno "The Sickness (Volume One)" a vyjde  úplně poslední lednový den roku 2006 u labelu Copter Records. Mezi devátenácti tracky dostane na mikrofonu prostor kupříkladu Moka Only, Killah Priest, Rasco, či Strong Arm Steady a co se instrumentální stránky týče, tu budou opečovávat Amp Live (Zion I), Jake One a Skhool Yard Colleague Protect. Jak jsem se zmínil v úvodu této stručné novinky, deska předejde očekávanému LP "The Medicine", které budou rapperovou premiérou pod křídly kanadské firmy Battle Axe Records sídlící ve městě hokejových Canucks.

 

 Tracklisting :
1. Intro
2. Potency
3. Boo Boo Weed
4. I’m So High Freestyle
5. Block Love
6. Act Like You Know
7. Black Bandannas Low (w/ Killa Ben & Mitchy Slick)
8. Baby Food (w/ Sav Skills & Tri-State Knowledge)
9. Knowledge
10. Gangsta, Gangsta
11. Gold Chain General (w/ Nonstop)
12. Fight The Flow (w/ Rasco & Dusk)
13. Time After Time (w/ Moka Only)
14. I Do This (w/ Avyee)
15. Moonlight Melodic Pt. 2 (w/ Fili Stylz)
16. Fe La’s Thought
17. Murder Time (w/ Madd Dogg)
18. U Betta (w/ Killa Ben & Tri State)
19. Rock That

 

Zdroj: hiphopgalaxy

 

 

Novinka ze 17. 9. 2005 (LayDee)
Na nejnovějšího Planet Asiu si zřejmě ještě počkáme

Všichni ti, co netrpělive očekávali novou „meducínu“ od Planet Asia, si podle serveru DubCNN budou ještě muset počkat. Oficiální datum vydání totiž bylo odsunuto na únor 2006. Ale, pokud vás to alespoň trochu potěší, máme tu dvě ochutnávky.


Planet Asia - The Medicine (Produced By Evidence)
Planet Asia feat. Prodigy - Stick and Move (Produced By The Alchemist)


Zdroj: DubCNNNovinka z 29. 4. 2005 (Os10)

Nový Planet Asia za pár měsíců
Planet Asia, jehož posledním dlouhohrajícím kontaktem se scénou bylo loňské LP "The Grand Opening", a který mimochodem v červnu pojede tour po státech a Kanadě s Inspectah Deckem a Afu-Rou, hodlá na začátku září letošního roku vypustit své dalším album, které, jak již níže zmínil Krysa, ponese jméno "The Medicine". Přesný "release date" byl stanoven na 6. září a do oběhu by měl být vypuštěn společnými silami Gold Chain Music/Battleaxe Records. List hostů v současnosti čítá jména Prodigy, Black Thought, Yard Government, Jonell a další. Co se týče produkce, práci by si mělo rovnoměrným dílem rozdělit duo Evidence & The Alchemist.


Související:
Koupit CD PLANET ASIA - Still In Training na Bbarák shopu.Novinka z 26. 9. 2004 (Krysa)

Planet Asia a Evidence připravují album
Dva muži, jejichž hlasy a flow si nemůžete s nikým splést, spolupracují na dlouhohrajícím albu. Evidence se už osvědčil díky svým produkcím nejen pro Dilated Peoples, ale i pro Swollen Members, AWOL One, Tha Liks a další, navíc má na kontě instrumentální LP "Yellow Tape Instrumentals". Planet Asia je známý jako polovina projektu Cali Agents, svými sólovými záležitostmi, z nichž poslední přišla na svět letos, a v neposlední řadě i mořem hostovaček. Kolaborace téhle dvojky probíhá právě v těchto dnech a výsledné album, kde Ev kompletně produkuje a Asia rapuje, vyjde zatím neznámo kdy na labelu Battle Axe Records pod názvem "The Medicine". Dále Asia připravuje mixtape pod aliasem "King Medallions" a album s producentem jménem Architect, na jehož albu taky hostoval, ale o tom zas jindy.

A ještě jedna novinka ohledně kalifornského agenta číslo 2. Planet Asia vystoupí v sobotu 30.10. v rámci svého turné po Evropě v pražské Akropoli na evropském finále ITF. Na této akci zároveň pokřtí Kontrafakt své debutové album "E.R.A." a předvedou se tu nejlepší DJ's ze starého kontinentu. Tohle datum by si měli zaškrtnout všichni příznivci poctivého rapu ze západního pobřeží, stejně jako milovníci turntablismu a prasáckého rapu ze Slovenska. Bližší informace přineseme již brzy, kontrolujte web a zatím se podívejte na leták.Novinka z 21. 12. 2003 (Krysa)

Planet Asia debutuje za měsíc
Planet Asia is back, and you know he can never be wack! Pravda je, že 27letý Cali Agent number 2 nám sliboval svoji dlouhohrajku už v červnu. Jenže termíny jsou od toho, aby se porušovaly, takže nejdříve svůj slib protáhl do listopadu a teď se snad již definitivně dočkáme 27. ledna, kdy má debut "The Grand Opening" přijít do obchodů rovnou z Avatar Records. Krom coveru přináším i seznam hostů - Ghostface Killah, Goapele, Shake the Mayor a samosebou i Rasco. Produkci obstarají Jake One, Protest, Evidence z Dilated Peoples, Architect a další. "Real Niggaz" se jmenuje už druhý singl, který z alba vyjde. První "Summertime in the City" vylezl už o prázdninách a nedočkavcům z něj přináším ukázku v RealAudio, kterou jsem našel na Accesshiphop. Na B-Straně vyšla pecka "G's & Soldiers" (ukázka) s Kuruptem, která ovšem na albu nebude. Všechno, na co Planet Asia zatím sáhl, byl nářez (kdo slyšel Skhool Yard tak ví), doufám že nezklame ani tentokrát.

Planet Asia - The Grand Opening:
01. 16 Bars
02. As Long As I'm Alive
03. Ball Till You Fall
04. The Greatest
05. Hypnotized
06. The Interview
07. It's All Big
08. Light Green
09. Paper Up
10. Pure Coke
11. Real Niggaz
12. Right or Wrong
13. Round Here
14. Summertime in the City
15. Swallow Dem Whole
16. Upside Down

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná