RUKAHORE_SHOP_BANNER

Pimp C chystá novou desku

Na konci loňského roku se na internetu objevila zpráva o tom, že Pimp C, jedna polovina legendárních UGK, bude podmínečně propuštěn z vězení. Uplynul měsíc a už se hovoří o sólové desce, která by měla vyjít ještě letos. Pimp C se nechal slyšet, že první týden po propuštění nahrál hned tři skladby, které se na této desce objeví. První je předělávka dvanáct let staré klasiky od UGK ''Front, Back and Side to Side'', ve které bude hostovat T.I., dále remix skladby parťáka Buna B ''Get Throwed'' a jedna nová skladba s hostujícím Webbie. Tím ale jeho práce pro letošní rok nekončí. Pimp C dodal, že kromě desky chystá hiphopový magazín Laca, který bude zaměřený na Houstonskou scénu.


Sólově dal o sobě Pimp C poprvé vědět na začátku roku ’05 s deskou ''Sweet James Jones Stories'', která obsahovala chytlavý singl ''Hogg In The Game'' a sklidila velký úspěch. Mezi hosty se zde objevila jména jako Lil Flip, Z-Ro, Bun B nebo Twista.


Na to, zda-li se Pimp C podaří překonat svůj sólový debut si budeme muset ještě nějaký čas počkat, ale podle toho co říká v rozhovorech: „Ve vězení jsem napsal přes 2500 skladeb. Všechny jsem psal na papír a každých deset jsem si posílal domů poštou. Ještě teď je mám všechny v obálkách. Mám nákupní tašku plnou rýmů.“ to vypadá, že bude z čeho vybírat.


Zdroj: SOHH

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná