Phonte z Little Brother láká na chystané projekty

Phonte Coleman z Little Bro, jenž dva roky zpět s holandským producentem Nicolayem zaskóroval projektem Foreign Exchange, respektive albem "Connected", a který mimochodem nechybí ani na letošním albu deejaye Shadowa "The Outsider", připomněl známý fakt, že se u jeho domovské stanice Justus League chystá ještě do konce kalendářního roku několik projektů.

Přibliže za měsíc se například celý rozvětvený kolektiv představí na kompilaci "Soldiers Of Fortune" a se svým sólem "Somebody To Love" se bude o přízeň fanoušků ucházet i relativně neznámé jméno Darien Brockington. Ve vzduchu visí už i třetí řadovka od Little Brother pracovně pojmenovaná "Get Back", nicméně i když se ohledně jejího data vydání přetřásá ještě závěr dotyčného roku, spíše bych se přeci jenom přikláněl k první polovině následujícího období. Už jen proto, že 9th Wonder je momentálně zaneprázdněn druhým společným LP "The Formula" z Buckshotem.

Vzduch Severní Karolíny dýchající Phonte ovšem i tak nastínil, co můžou příznivci očekávat: "They can just continue to expect the tradiiton of dope music-What we've been doing. The HOJ compilation is going to be a compilation of our extended family, artists that we've been working with closely over the years...It's going to be an extension of us as a team and another brick in our foundation of dope records."  Závěrem už jen rekapitulace: The Hall Of Justus "Soldiers Of Fortune" i D-Brockova premiéra "Somebody To Love" doraí ve stejný den - 3. října.

Zdroj: HipHopDX

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná