Pharrell slibuje návrat N.E.R.D.

 I když se Pharrellův očekávaný a několikrát odložený sólo debut "In My Mind" pod Star Trak/Interscope definitivně urodí teprve pětadvacátého července, jeho autor už je již nyní myšlenkami napřed a "plný" dalších projektů. Stálice z The Neptunes by se ráda v závěru roku vrátila do studia, aby společně se svými kumpány ve zbrani (Chad Hugo a Shay) nahrála třetí společnou desku N.E.R.D., která by tak navazovala na jejich poslední LP "FLy Or Die" z roku ´04, jehož se ve Státech prodalo 412 000 kopií.

 

Williams, jenž se v poslední době podílel i na připravovaných deskách Ludacrise, Beyoncé či Snoop Dogga, byl v tomto směru stručný, nicméně výstižný: "We´re going back in. I would like to have a first single drop in the first or second quarter of next year."

 

Aby toho náhodou nebylo málo, The Neptunes budou údajně produkovat pro Jay-Zího, o jehož dlouhohrajícím comebacku už se v kuloárech s přibývajícím časem šeptá stále hlasitěji. "I don't like talking about sh*t like that -- I like people to hear the record. Different people inspire different things from me so the songs [I produce] are never going to sound the same. I used to have a formula maybe six or seven years ago but that got boring."

 

Pharrell také samozřejmě dále "opečovává" své ovečky z firmy Star Trak, do jejichž stáje kupříkladu patří Slim Thug, Fam-Lay, jehož nový singl nese název "Da Beeper Records", nebo The Clipse, s nimiž figuruje v tracku "Mr. Me Too" a na jejichž adresu prohlásil: "Everything is fine with the Clipse. I worked out my differences with Jive and made sure things were straight. They're on Star Trak under Jive and the song is getting a lot of burn."

 

Zdroj: Billboard

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná