RUKAHORE_SHOP_BANNER

Peediho debut po beefu s Juelzem Santanou v příštím roce

Osmadvacetiletý a portorickými kořeny ověnčený mistr ceremonie jménem Peedi Peedi, jehož kariéra začala nabírat na obrátkách za přispění filadelfského kolektivu State Property soustředěného kolem charismatického Beanieho Sigela, posledních pár měsíců připravuje sólovou prvotinu, která se bude jmenovat "The Prince Of Roc-A-Fella" a povrch zemský spatří v průběhu příštího roku díky kolaboraci labelů Def Jam Recordings/Roc-A-Fella.

To, že je Peedi spolu s Freewayem a duem Young Gunz jedním z"posledních mohykánů" na seznamu oné nahrávací firmy, je irelevantní a mnohem více jistě všechny zajímá pilotní singl nesoucí název "Take Me Home", za jehož beatem stojí zkušený harcovník Rockwilder. Dalšími jmény, které hodlají zanechat stopu na instrumentální stránce věci, jsou Swizz Beatz, Chad West a Street Runner.

I kvůli beefu se Juelzem Santanou veřejnost zaujmuvší Peedi Crakk, jak si ještě před časem říkával, se představil i na letním "Game Theory" od The Roots ("Long Time") a není žádné tajemství, že se v souvislosti s jeho osobou hovoří již několik měsíců i o oficiálním připojení do jejich řad. Jo a co se týče termínu vydání, nejčastěji se skloňují první měsíce roku ´07, tak se necháme překvapit.

Čerstvé info ruku v ruce i s audio dokumentací je k nalezení třeba tady.

Zdroj: NobodySmiling

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná