Paul Wall a punkrock?

Spolupráce mezi hiphopovými a rockovými interprety je poslední dobou čím dál tím oblíbenější a tak není divu, že po kolaboracích Jay-Z a Linkin Park či Ludacris a Sum 41, zde máme další. Tentokrát své síly spojili frontman The Transplants Skinhead Rob, Travis Barker z Blink 182 a jedno z nejčastěji skloňovaných jmen současnosti, Paul Wall. Dohromady si říkají Expensive Taste, a že to myslí vážně dokazuje připravované album, které by mělo vyjít na podzim roku ’06. O produkci se postará především Travis, jehož kvality už využily hvězdy jako Pharrell Williams, Black Eyed Peas či Bun B a jedním trackem přispěje taky Pretty Todd z Houstonských G.R.I.T. Boys. Více se o desce prozatím neví.


Rob se nechal slyšet, že samozřejmě počítá s tím, že tento projekt spousta lidí odsoudí, ale zároveň věří v jeho úspěch.


Na otázku co on a Paul odpověděl takto: „Paul je jeden z nejlepších. Je to skutečně štěstí, když můžete spolupracovat s člověkem, který vše co dělá, myslí upřímně. Je to opravdu dobrý člověk, protože spousta lidí v tomhle byznysu je falešných.“


Zdroj: HipHopDX


Související:
Videoklip: Paul Wall ft. Mike Jones, Bun B - They Don't Know

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná