Pár informací k letošní kvalifikaci Write4Gold

Jak jsme nedávno informovali, na červnovém Urban Rapublic festivalu proběhne letošní kvalifikace na Write4Gold. Doufám, že nikomu nemusíme připomínat, že se jedná o třetí ročník "Oficiálního evropského graffiti battlu". Akce, která má spoustu fandů i odpůrců, se loni poprvé konala na Mystic Sk8 Cupu. V té době se ještě jednalo o česko-slovenskou kvalifikaci. Letos mají na Slovensku kvalifikaci svou a to již tento měsíc 26.3.2005 v Bratislavě při akci Krutotuto2.
Z kvalifikace (fotky zde nebo zde) loni do finále postoupili ABX v trošku nestandartním složení Ash721, Phoe, Todey. To se každoročně koná na německém Splashi začátkem srpna (letos 5.-7.8.2005 v Chemnitzu). Vítěz finále letos bere 1400 plechovek Molotow. (fotky z finále zde nebo zde)
Ale zpět k naší kvalifikaci. Jak už bylo řečeno, ta proběhne 24. června 2005 v areálu Knížecího rybníka u Tábora. Porotou budou němečtí: Kacao77(TNB) Berlin, Face(RHS) Potsdam a Razor(COS) Hamburg. Šanci se svou crew má každý, kdo na oficiálním webu W4G odešle do 1. května 2005 vyplněnej formulář. Všechny přihlášky budou poté zhodnoceny a na webu se objeví seznam skupin kvalifikace. ABX ve složení Ash721, Pois811, Kolor179, Wladimir518 jsou tam už nyní jakožto "účastníci" finále z loňska.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná