RUKAHORE_SHOP_BANNER

Papoose New Yorku vážně nedá spát

Čerstvý vítr už zase fouká z brooklynského Bed-Stuy. Rok a půl. 12 mixtapů. 227 tracků. Toť bilance rappera, jenž má formu jako Allen Iverson, jenž při svém předvčerejším debutu v dresu Denveru Nuggets zaznamenal 22 bodů a 10 přihrávek.

Ať už si totiž vezmete "Gettin Gwap", "Alphabetical Slaugher" či protipolicejní "Change Gone Come (50 Shots)", asi mi dáte za pravdu, že obdivovatel titánů jako The God R, LL či Kane, v jehož týmů "poradců" se kromě deejaye Kay Slaye nalézá i Kool G Rap, rozhodně nepatří k těm, kolem nichž by se dělal humbuk neoprávněně.

Vyřešen už je jak na první pohled nedostatečně srozumitelný název alba "The Nacirema Dream", jehož první slovo je potřeba přečíst pozpátku, aby vám to dalo "American Dream", neboli Papoosův život posledních několika let, tak label. I když měl nabídky od takřka všech důležitých firem ve hře včetně Interscope, Def Jam a Atlantic, přetahovou nakonec vyhrál label Jive Records, který mu nabídl nejjasnější podmínky k realizaci podpořené podpisovým bonusem čítajícím kolem 1, 5 milionu dolarů.

Zdroje, kdy Americký sen Papooseho očima vpadne na scénu, se ovšem i nadále různí, s tím, že v termínu od ledna do března je pravděpodobně možné vše. Nová záležitost "Fruits of Labor" s hostujícím Rellem sice i přes své kvality není vyloženou bombou, nicméně jestliže se ty největší poklady pečlivě střeží a šetří na premiéru, zlobit se asi nebudeme nikdo, ne?

Papoose - Fruits of Labor feat. Rell

Oficiální info: www.myspace.com/papoose & www.papooseonline.com.

Zdroj: Sumish

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná