Papa Fini si přeje, aby Cába letos vydal album

Papa Fini, kontroverzní postava tuzemské scény ze Severní Moravy, se prý tento rok vrátí se svým třetím, respektive prvním albem (proč prvním má vysvětlit právě na něm), které vydá na svém labelu. Jeho vznik objasňuje následovně: "Po dvou letech pozorování této ubohé scény a textů od studentů, co hledaj sami sebe, natož svoji mámu, když mu dojdou prachy, mě už unavují rady o tom, co se má a co se nemá dělat."

 

Za neskutečnou drzost považuje autor desek "Reportérova pozitivní negace" a "Stylll" skutečnost, že prý dotyčné studentské příbehy podporují labely a nazývají je real rappery. "Česká scéna umírá, nemá nápad, nemá fejm, rappeři neumí psát příběhy a paradoxně používaj cigánská slvoa a texty a přitom ani nemaj šajn o tom, co vypouštěj z huby a co produkujou."

 

Toť témata jeho chystaného alba. Pět skladeb (produkce Miki Hemp, Pavel Baar a Fosko) zabalených do názvu "Sci-Fi scéna a.k.a. Chybí pravej rap z ulice děti, Vol. 1"  prý napoví, co přesně čekat. No a když už jsme dnes citovali, přímou řečí se i rozloučíme: "Doufám, že tento rok vyjde album Cábovi a jim podobným ať mám synovi co pouštět jako zvukovou pohádku. Jdu z vás zvracet..."


 

Papa Fini - Volume 1
Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná