Outlawz s dvojicí nových alb

Westcoast reprezentanti Outlawz , v současnosti vystupující jako trio ve složení E.D.I., Kastro a Young Noble, již co nevidět vydají nové dlouhohrající album, jenž se bude honosit názvem "Outlawz 4 Life 2005 A.P.". Co se týče beatů, producentskou taktovku zde budou držet jména jako Focus, The Legendary Traxster, Dani Kartel a A.D. Future. Pro někoho může být překvapením, že se na desce jako "host" neobjeví Tupac Shakur, což vysvětluje Noble jako logické vyústění situace: "Nastal čas postavit se na vlastní nohy. Tupac pro nás udělal dost, ale my jsme také nadaní a nepotřebujeme ho mít znovu na albu. Lidé chtějí slyšet nějaký nový materiál od Outlawz a také ho uslyší". Dotyčné 17-trackové LP, které spatří světlo světa již 19. dubna letošního roku na labelu 33rd Street Records, ovšem nebude jediným, které skupina plánuje. Podle všeho se také brzy počítá i s deskou další - "Chapter 2 The Rebirth", u níž je ovšem datum vydání zatím ve hvězdách.

Tracklisting 'Outlawz 4 Life 2005 A.P.:
1. Real Talk
2. Can't Turn Back
3. Celebrate
4. Big Ballin'
5. They Don't Understand
6. Let It Burn
7. If You Want To
8. These Are The Times
9. Ghetto Gospel Pt. 2
10. Smilin' Faces
11. I Dare You
12. Don't Get It
13. Sacred Vows
14. Better It Get
15. Interlude
16. Listen To Me
17. Losin' My Mind


Novinka z 16. 8. 2004 (Os10)
Outlawz smlouvu s Cash Money nepodepíší
Uskupení Outlawz mnozí znají jakožto sebranku okolo Tupaca Shakura, ovšem v době jeho života toho její členové mnoho nenahráli. Jen pro úplnost, na kontě mají v současnosti tři desky - "Ride Wit Us or Colide Wit Us", "Novakane" a "Neva Surrenda" z let 2000-2002, jimiž ale také kdovíjak velkou díru do světa neudělali.

Vše se Outlawz (ve složení Kadafi, Fatal Hussein, E.D.I., Kastro, Young Noble, Napoleon, Komani, Mussolini a Gonzoe) rozhodli změnit letošní rok, kdy byli velmi blízko dohodě s Cash Money Records. 28. května již byla skoro ruka v rukávě,nicméně kontrakt nikdy podepsán nebyl. Skupina čekala dva měsíce na zálohu, ale když ani ta nepřišla, Outlawz dospěli k rozhodnutí přesunout se o dům dál, protože již prý mají na stole několik jiných nabídek. Celou kauzu ukončila skupina stručným prohlášením - že se ze strany Cash Money nejednalo o normální obchodní praktiky.

I když bylo t této epizody mnoho fandů Outlawz zklamáno, její členové už vyslali signál, že se nového alba dočkají tak i tak brzy. Takže uvidíme....

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná