Osvobozená Jacki-O hlásí, že super skupina nebude

Osobně je mi sice sympatičtější Trina, leč když odhodím stranou veškeré subjektivní pocity, nutno uznat, že i Jacki-O byla se svým debutovým singlem "Nookie" pár let zpět celkem vidět a nic už na tom nezměnil ani mizerný prodej její prvotiny "Poe Little Rich Girl".

Kontrakt u TVT Records už je pasé, časy s Poe Boy Entertainment stejně tak a samozvaná Madam Of Miami si nyní lebedí ve své vlastní firmě Jack Move Entertainment, v rámci níž už stála za mixtapy "Free Agent" či "Jack The Ripper".

Dle svých slov, které pronesla v Miami Herald, vyspěla po lidské i hudební stránce. "Mám teď svý vlastní studio. Můžu si plnit sny uprostřed noci a rovnou si vše nahrávat. Nikoho navíc nemusím pro realizaci svých nápadů žádat o svolení, konečně můžu být svobodným umělcem."

Jo a mimochodem, dříve ohlášená kolaborace s newyorskou Remy Ma a chicagskou Shawnnou zanikla i přes optimistické chvásty ze startu letošního roku ještě dříve, než vůbec stačila naplno propuknout. Důvod? Interní záležitosti. Tři slepičky/sólistky v jednom kurníku, to by asi stejně moc dlouho nedělalo dobrotu.

MySpace

Zdroj: BallerStatus

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná