Orionovo Teritorium 2 už jede pomalu do lisu

Album, které mělo být CD přílohou již lednového časáku #36, až nyní - na přelomu dubna a května 2005 dostává své hmotné podoby a bude zároveň hlavním tématem (obálka, obsáhlý rozhovor, CD příloha) květnového Bbaráku, kterej šel dnes ráno do tisku a vyleze ven příští středu - 7. května 2005. Album vydává papa Ori pod vlastními Terorist? křídly a novinkou je distribuce, kterou si bere na triko Sony Music BMG. Na albu se v 12ti stopách po boku Oriona mimojiné objeví Ego (Kontrafakt), Wladimir518 (PSH), James Cole (SuperCrooo), Gipsy, Sliper, Dena, WWO a La4.
Doufám, že tentokrát necháte CD-R v šuplíku a podpoříte českej rap. Čus

titulní strana bookletu - Orion - Teritorium 2 (2005)


Novinka z 22.12.2003 (K-Hill)
Orionova sólová jednička je ve hře!
Na desku leadera naší scény , Oriona se jistě těšíme všichni. Ač ji autor sám oficiálně pokřtí až na akci 360° Hip Hop, která by se 31.1. měla odehrávat až ve třech klubech najednou, jeho první sólo album je venku už dnes. Však bude také přílohou nového čísla BBaRáKu, který by se měl objevit ve Vašich rukou ještě pod stromečkem.

Projekt, který Orion pojal jako své "Teritorium" by měl být jakýmsi seriálem na pokračování. Na této "jedničce" je deset pecek krom bráchy Wladimíra se spoustou hostů (Dano, Tina, David Čokoláda, Wladimir 518, Kontrafakt, P-13). Produkční taktovku nedržel pro změnu čistě jenom Wich, ale ukázují se i nové tváře, Wroni, Marko a Molodoy. V současné době se připravuje i videoklip v režii nikoho nového než Romea a k vydání se těší i dablvinyl, kde by měly mít všechny pecky i svou instrumentální verzi.

CD je tedy samozřejmě už v obchodech, za velmi příjemnou cenu ho seženete jako přílohu čísla 25, kde s Orim je také samozřejmý rozhovor a spousta dalšího.

Orion: Teritorium Vol. 1
01. Chcete Mě
02. Další Novej Den [Wroni]
03. Teritorium [Wich]
04. Chudáčci featuring Čistychov a Tina [Wich]
05. Skit 1 [Wroni]
06. Dokument Orionek Remix [Marko]
07. Ženy, Víno, Zpěv featuring Kontrafakt a David Čokoláda [Wich]
08. Stoupat Výš featuring P-13 a Wladimir 518 [Molodoy]
09. Skit 2 [Wroni]
10. Bys Chtěl Víc 3000 featuring Wladimir 518 [Wich]


NOVINKA Z 25.11.03 (Affro)
Orion si označuje Teritorium
Kmotr českého rapu, vaše čokoládová hvězda Orion , lyrický lídr PSH chystá sólovku. Mluví se o ní již dlouho (od vydání alba repertoár koncem roku 2001), ale teď jde definitivně do tuhého, datum, kdy vychází Prosincový BBaRáK s Orionovým sólo debutem se definitivně blíží a po prvních, více, či méně mlhavých informacích jsme z Orionova kempu dostali tuto tiskovku, která komentuje současný stav dění. Takže tak.

TERITORIUM 1
Zatím neznámý pojem, co nevidět snad projekt, o kterém se bude hodně mluvit a který se bude živě probírat. Jak název bystrému čtenáři napovídá, není za ním nikdo jiný než sám Orion z PSH.
TERITORIUM 1 je sólový projekt našeho předního rappera a dosavadní relativní ticho kolem celého dění, jen umocňuje očekávání všech. Práce na něm se chýlí ke konci a v prosinci by mělo být album oficiálně venku. Vydání sólového alba Oriona v žádném případě neznamená rozpad domovské PSH, ba naopak, je jen dokladem tvůrčího potenciálu jejich lídra, který nečeká! Proslýchá se totiž, že alba celých Penerů Strýčka Homeboye bychom se mohli dočkat už v příštím roce. Sólové album Oriona TERITORIUM 1 je tedy první větší porcí „Penerského dezertu“ po době, kdy jsme mohli slyšet jejich nové hity pouze z různých českých kompilací. Za připomenutí určitě stojí Orionova právě sólová skladba "Dokument Orionek", která patří k těm, na které se nezapomíná. V podobném duchu se dá očekávat i celé album, zazní ale určitě i ostřejší tempo a nebo párty shits společně s třeba Kontrafakt , Čistychov a Tina, P13, i jinými hosty.
TERITORIUM 1 nebude plně regulerním albem, je pouze první částí Orionových projektů – TERITORIA, velmi brzy by chtěl veřejnosti představit další část, logicky nazvanou TERITORIUM 2 s jeho dalšími sólo tracky. Prý už na jaře roku 2004!!!
K první části - TERITORIUM 1 se připravuje samozřejmě i VIDEOKLIP. Všichni, kdo hádají, kdo že ho bude dělat, hádají správně, nikdo míň než sám Romeo (PSH: "Zatím Díky", "Praha", Phat: "Frekvence P.H.A.T.", Kontrafakt: "Dávami", atd.). Videoklip bude k úvodní skladbě celého alba, taktéž s názvem "Teritorium", a přípravy jsou už teď v plném proudu. Samotné natáčení proběhne začátkem prosince a médiím a veřejnosti bude prý videoklip slavnostně představen v lednu 2004.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná