RUKAHORE_SHOP_BANNER

Orion: Konečně jsem našel producenty, který dělaj beaty, jaký sem dlouho hledal

Jak že jen to zní v nezpochybnitelné Wichově klasice "Teritorium"? "Můžeš ho mít rád rád, můžeš ho nenávidět, můžeš z něj srát. I když ho neznáš, brzo poznáš co nevidět". Orion aka Papa Ori aka Miky Vorel vydává na labelu BiggBoss 1. dubna třetí sólové album "Noční vidění", které dorazí osm let po jeho posledním individuálním výstřelu.

"Deska vyjde na apríla, ale apríl to není. Desku slibuju už pár let, ale až v půlce roku 2013 dozrál čas kdy jsem se do práce na ní naplno pustil,“ říká Orion.
 
První singly „Zkus chodit v mejch botách“ a „Vesmírnej odpad“ už rotují v rádiích několik týdnů a naznačily směr Orionovy nové sólovky. Kromě osvědčených spolupracovníků (Dj Mike Trafik, The Beatbustlers a Enemy) vybral beaty od veřejnosti ne zcela známých producentů Cuffia, Franka Flamese, Donie Darka, Shadow D, Ondryka, Rack Rokase a dalších. 
 
A zatímco v hudbě dal prostor čerstvé krvi ve hře, na „majku“ se spoluautor nedávného mixtapu "Děj se vůle zboží" potká s dobře známými jmény Vladimir 518, James Cole, Hugo Toxxx, Ektor a Smack, které doplní nováček Refew.
 
"Chvíli mi trvalo než jsem se do toho dostal, než se dostanu do laufu, ale hlavně jsem čekal na beaty a konečně našel producenty, který splňujou moje požadavky a dělaj beaty takový, jaký jsem dlouho hledal a kterejch se mi nedostávalo. Hosté z řad raperů jsou všeobecně známá jména z řad našeho labelu Bigg Boss a dalších pražskejch seskupení. Chtěl jsem mít na desce rapery, který mám rád a jejichž hudbu poslouchám,“ říká k výběru hostů ten, jenž působí v tuzemském hip hopu od roku 1993, kdy vydal demokazetu "Peneřina těžká dřina".
 

První fáze vydání Orionova "Nočního vidění" začala v sobotu 8. února, kdy na crowdfundignovém serveru Hithit.cz odstartoval jeho projekt, kterým chce od fanoušků získat finance na vydání desky na CD a vinylu. 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná