RUKAHORE_SHOP_BANNER

Ori & Mike T se z role zpovídaných dostanou do úlohy tázajících

Pokud nezastáváte názor, že "rádio zabíjí hip hop", jistě víte, že suverénně nejdéle trvající show v éteru táhnou už skoro dekádu dvě třetiny PSH Orion a Dj Mike Trafik, jejichž pořad Blackstarr si jde poslechnout každý čtvrtek mezi jednadvacátou a třiadvacátou hodinou na Expresradiu 90,3 FM.

 
Od března 2014 navíc stodvacetiminutová smršť hip hopu, rnb a mashupu mění svuj koncept. Posluchači mohou čekat exkluzivní hosty, kteří maji co říct (nejen z oblasti hudby), Blackstarr hitparádu přinášející to nejčesrtvější z oblasti Black music či live sety českých i zahraničních djs.
 
"Víc blbejch keců, víc rozhovorů s lidma, který maj co říct, nejlepší beaty a nadupanou Blackstarr hitparádu s nejčerstvějším zbožím světovejch rapovej hvězd a kapel. Dostaneš guest mixtapy top tuzemských a zahraničných djs. Tohle všechno se děje za maximální podpory ledově namraženýho Jägermeisteru. Proto v rámci pořadu bude možnost vyhrát tu pravou divočinu. Volání divočiny je ti zas o něco blíž. Chcem nejlepší radiovej party shit, budeme ho mít a dáme ho tobě. Speciální edice lahví Blackstarrmeisteru pro hosty i pro tebe. Chceš? Tak prostě poslouchejten správnej pořad. Večírek ze studia se každej čtvrtek večer přesouvá do tvýho privátu," zaznělo v tiskové zprávě, kterou doplníme o informaci, že si lze Blacktarr naladit samozřejmě i online přes web www.expresradio.cz.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná