Opravdu jsou Onyx na tour po Evropě?

Hned na začátek bych rád řekl, že v této zprávě se prozatím jedná o fámu, nicméně normálně nezabíjím svůj čas fámami, když mi nedávají nějaký smysl. Nyní je to už po třetí co jsem slyšel, že Onyx ve skutečnosti nejsou na tour po Evropě. Poprvé a podruhé to bylo na různých fórech, ale po třetí se tato fáma obejvila i na allhiphop.com - jednom z největších hip-hopových webů na světě. Vypadá to, že se někdo vydávající se za Sticky Fingaze z Onyx, bookoval vystoupení a když nadešel čas koncertu, nikdo z ostatních členů nemohl vystoupit. Fanoušci jsou varování v Barceloně, Madridu, a ano, také v Praze.
Lžou snad švýcarští fanoušci, když říkají, že místo vystoupení Onyx, se dočkali pouze jednoho člena? Dobrá, když mají Onyx skutečně vystoupit, měli byste být schopni přes google najít něco o jejich tour dates. Ale já jsem nic podobného nenašel. Možná se mýlím a opravdu doufám že ano, jenže zní to natolik šíleně, že to může být i pravda.

zdroj: http://www.allhiphop.com/rumors/

V případě nefunkčnosti odkazu si zmíněný rumor, můžete přečíst zde:

ONYX FANS ARE LIVID OVERSEAS!

Somebody pulled a fast one! Apparently, there are some people getting paid off the Onyx name. There was an Onyx European Tour announced; but after the first few shows, people started crying foul after seeing the “group” perform. Some dude claiming to be Sticky Fingaz is booking shows, getting to the spot and claiming the other members couldn’t make it. Fans in Europe are warning others not to attend the future dates in places like Barcelona, Madrid and Prague.
Mad Killah of France (and many others like Sasha and Terry the Don) told me he spent a pretty penny (or whatever they have in France) to go see Onyx in Switzerland and he is furious! Here is what he said, “At the start of da show, we didn't know it was a fake, but when he started to rap, it was f***in' wack. [The Fake] rap like a b***h. I'm from France, I went there just for onyx and I saw a fake!!!! I'm just tryin' to say that, this mothaf***a must pay for that shit!!! He stole Sticky’s identity! I never saw bullshit like that in my f***in life!”

It looks like a new Madface Invasion is coming – Move Back, The Onyx Ain’t Here!

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná