Oliver Lowe může mít nohy na stole, jeho celý debut "Peníze nebo život" je k poslechu on-line

Tomu, který je dle svých slov "country jak Rednex, vtipnej jak Chandler a trefnej jak Reflex", vyšlo začátkem tohoto pracovního týdne album "Peníze nebo život". Stalo se tak ve spolupráci Everydays a jazzového labelu Amplión Records a protože se na něm podílely celé zástupy lidí tvořících v nejrůznějších žánrech, parta prý vytvořila desku, jež boří zaběhlé představy o tom, jak má vypadat "české hiphopové album".

“Už roky kupuju vinyly a cds svých oblíbených interpretů napříč všemi možnými hudebními žánry. Mám rád desky, co mají nápad, kvalitní grafiku, pořádnej booklet a zvuk. Něco, co si můžeš strčit do police, jednou za čas to vytáhnout, prohlídnout si to, pustit a vědět, že jsi podpořil dobrou věc. Přesně to jsmese snažili vytvořit i my," říká Oliver Lowe, jenž předešel tomu, aby to posluchači uploadovali v pochybné kvalitě na YouTube tím, že to tam celé hodil sám podobně jako před ním učinil už Idea s mixtapem "Plus".

Disk, jenž brzy vyjde také v instrumentální verzi, lze objednat na stránkách Everydays a pokud se zadaří, autor (booking@everydays.eu) ho v rámci tradic šoupne i na vinyl. Pokud jde o videografii, k "Wack Mcs" by měl ještě do konce roku přibýt další kousek, s tím, že na jaře 2011 ho bude následovat ještě jeden.


Dříve jsme psali:

Oliver Lowe a Dj Flux evokovali staré Chinaski

Mr. Lowe obsadil do audio filmu i Chucka Norrise
Oliver Lowe ustanovil rekord v počtu spoluprácí
Šestiminutová svačina dua Mc Gey & Oliver Lowe
Oliver Lowe, Vec & Rest ve videu Wack Mcs
Oliver Lowe láskyplně s Geyem, Ideou i Opiou

Zdroj: Everydays

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná