RUKAHORE_SHOP_BANNER

Official Street Cards - pouliční pohlednice

Hip hop je, mimo jiné, vcelku slušný (někdy dokonce „mega“ výnosný) byznys, který zasahuje do různých oblastí lidské zábavy. K tomu se snad každý, kdo běžně používá internet se pravděpodobně setkal s elektronickými pohlednicemi. Ať už jako dárce, obdarovaný nebo náhodný návštěvník webů, které se na „e-cards“ specializují.


Přibližně v polovině loňského roku byla v New Yorku založena nová společnost, která začala vydávat tzv. Official Street Cards. Jsou to kreslené pohlednice s především  pouliční tématikou, o čemž se můžete přesvědčit na stránkách www.officialstreetcards.com. Firmu založil Alex Vasques, který tak vyřešil problém, kdy roky nemohl najít a poslat pohlednici, která by skutečně splňovala jeho představy.

 

Ani jeho pohlednice se nevyhnuly určité kýčovitosti, ale jsou jednoduché a podobná vyobrazení na pohlednicích jen tak nenajdete. Člověk by  také čekal více obrázků přímo zobrazujících jednotlivé elementy hip hopu - emcees nebo tanečníky. Na druhou stranu, z nabídky samých drsně se tvářících rapperů nebo hrajících deejayů by se vám asi jen težko vybírala ta pravá pohlednice, kterou by jste rádi potěšili třeba svoji mámu. Jako takový je to prostě zajímavý projekt.


Základem firmy je především nabídka prostřednictvím internetu, v USA ale existuje i pár míst, kde jsou pohlednice k dostání v jejich klasické papírové podobě. Zajímavý je fakt, že pohlednice zaujaly představitele společností Def Jam a Rocawear. Údajně zauvažovali o spolupráci, žádné další informace ale zatím k dispozici nejsou.

 


 


Zdroj: AllHipHop

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná