Odd Nosdam je s albem hotov

Kapel nebo projektů, kterých je Odd Nosdam člen, je opravdu solidní seznam cLOUDDEAD, Reaching Quiet, 1200 Hobos, Presage, Subtle, Them a navíc s každým projektem, pokud něco vydali, byli kritikou velmi dobře přijati.

Nové album se tedy jmenuje "Burner", jak je uvedeno již v novince dole a vychází po dvou letech, které uplynuly od vydání alba "No More Wig For Ohio". Vše samozřejmě zastřešují lidé u Anticon.

Fandové labelu se mají nač těšit, protože po menším útlumu nabírá Anticon dech a vypadá na jednu z jeho nejelšpích sezón.

Odd Nosdam – Burner:
01. Untitled One
02. Refreshing Beverage (With Dosh)
03. Choke
04. Small Mr Man Pants (With Andrew Broder And Orvar Smarason)
05. Untitled Two
06. 11th Ave Freakout Pt. 1
07. 11th Ave Freakout Pt. 2
08. Cloudead (With Liz Hodson)
09. Untitled Three (With Jessica Bailiff)
10. Gun
11. Upsetter
12. Flying Saucer Attack


Novinka z 2. 12. 2004 (Shaft)
Album chystá i Odd Nosdam
Odd Nosdam, patří mezi, ty, kteří mají za svého šéfa Solea, který tento pátek vystupuje v klubu Matrix. To tedy znamená, že Odd Nosdam patří na roster labelu Anticon.

Odd Nosdam ale nejede jen na své triko a kromě svých dvou sólovek je členem i kapel cLOUDDEAD a Reaching Quiet. Od posledního alba, na kterém Odd pracoval bylo myslím právě "Ten" od cLOUDDEAD a tak celkem logicky následuje vlastní sólo.

Nová deska by se měla jmenovat "Burner" a jako hosté by se tam měli ukázat Jessica Bailiff, Andrew Broder, Josiah Wolf, Dax Pierson, Orvar Smarason ale i labelový kolega Dosh. Album je naplánováno na léto roku 2005 klasicky na labelu Anticon.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná