O.C. podepsal smlouvu s Hieroglyphics Imperium

Není to úplně nejčerstvější zpráva, protože fakt, že O.C. se upsal labelu Hieroglyphics Imperium, už šlo vyčíst z červnové novinky. Každopádně se teď na internet dostaly podrobnější zprávy. Tenhle člen legendárních D.I.T.C. je prvním rapperem z východního pobřeží, který uzavřel smlouvu se západním labelem, pojmenovaným podle jeho zakladatelů.

Hieroglyphics Imperium tak vydá už pátou O.C.ho desku s názvem "Smoke & Mirrors", popisovanou jako koncepční album na téma spory a pokrytectví v zábavním průmyslu. O.C. si tuhle spolupráci nesmírně pochvaluje, protože poprvé v životě má kompletní tvůrčí kontrolu nad svým projektem. Prvního listopadu uslyšíme výsledek.


Novinka z 3.6.2005 (Krysa)
O.C. se nehodlá zastavit
Právě naopak. Omar Credle chce ještě letos na podzim vydat nové album "Smoke & Mirrors", které naváže na jeho poslední desku, která se celkem povedla. Zatím je jasná jedna věc: o vydání se postará label Re-Up Recordings ve spolupráci s Hieroglyphics Imperium. Na netu už taky koluje první track "Guns & Butter", který mě sice příliš nesebral, ale uvidíme, jak si povede zbytek alba. V každém případě první oficiální singl vtrhne do obchodů v červenci.

Další novinkou je, že nedávno vydané album "Starchild" bude kvůli problémům s použitými samply přepracováno do severoamerické edice (pokud někdo album vlastníte, pak se jedná o mezinárodní edici). Nová verze nabídne dodatečně nové tracky, mimo jiné i v produkci od Pete Rocka!


Novinka z 15.12.2004 (Krysa)
O.C. má hotovo, poslouchej ukázky
Od března, kdy K-Hill informoval o návratu Omara Credle, se změnilo několik věcí. Datum vydání se postupně posouvalo, až došlo k 31. lednu 2005, spekulovalo se o smlouvě s Hieroglyphics Imperium a název nové desky se změnil na "Starchild". Podle původního plánu na vydání dohlíží společnost Grit Records.

Mezi producenty narazíte na jména jako Soul Supreme, DJ Revolution, DJ Statik Selektah, Vanguard a Locsmif, původně byl ohlašován i 9th Wonder, z jehož účasti doufám nesešlo. Host se objeví jen jeden, a to pořádný - Pharoahe Monch. Rozhodně stojí za to sjet ukázky. Tohle album je kus poctivé práce!

O.C. - Starchild
01. Intro
02. Evaridae (feat. Pharoahe Monch)
03. Who Run It?
04. The Professional
05. 1nce Again
06. Ya Don’t Stop
07. Story To Tell
08. What Am I Supposed to Do?
09. Getaway
10. Memory Lane
11. Special
12. Who Run It? (RMX)
13. Outro


Novinka z 10.3.2004 (K-Hill)
Návrat starého psa - O.C.
Legenda na kterou nepotřebujete zvýrazňovač, abyste ji v rapových dějinách našli, O.C. se vrací se svou novou dlouhohrajkou "The Professional". Po té, co jeho poslední "Bon Apettit" moc nechutnalo a bylo spíše zkaženinou, se mistr probral skvělou peckou "Beyond" na kompilačním albu DJe JS-1.

O desce se už dlouho mluví, přináší ji Grit Records, kteří si krom O.C.ho smlsli i na větších rybách, jako je KRS-One. Na pultech shopů se objeví 27. dubna a produkci obstarali tváře nových nadějí, takže snad nemůžeme očekávat žádnou měkotou: 9th Wonder, Soul Supreme, Insight a Vangaurd. Už teď čekujte jeho nový singl "The Professional" b/w "Worst Nightmare". Já se na O.C.ho těším!

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná