Nový objev Akona chce vrátit New Yorku starý lesk

Když v kultovním filmu "Kulový blesk" padla otázka "Promiňte panstvo, nemáte někdo chuť na dobrou brazilskou kávu?", pan Knotek ji neměl. Bůhví, jak by to ale tehdy dopadlo, kdyby mu ji nabídl Akonův nový neworský objev Red Café.

Právě on je totiž novou akvizicí jeho labelu Konvict Music. Akon to anoncoval začátkem června na vlnách rádia Hot 97, na nichž mimo jiné zaznělo, že "he´s gonna bring New York back!"

Rapper, jehož můžete znát z hostovaček s Lil Jonem, Fabolousem nebo Jermaine Duprim, už má zkušenosti i s labely Loud, Arista, Capitol nebo Hoo Bangin´, což je firma Macka 10 a také si přivydělával jako ´ghost-writer´ ("Pass The Courvoisier" ušil Diddymu a Bustovi na míru právě on).

Momentálně se Red věnuje svému debutu "The Shakedown", který by měl být venku ve druhé půlce roku. Účast Akona jako vokalisty i producenta je tutová, dále se pak ve studiu zastaví i Tyrese, Remy Ma či Bone Thugs-N-Harmony, s tím, že instrumtálně budou pod jeho výsledné dílo podepsáni Nottz, Green Lantern a The Trackmasters.

Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná