Novinky u Ill Billa

Ill Bill z Non-Phixion, který nedávno s Necrem vydal své CD "Street Villains 2", znovu vypustí svůj mixtape "Ill Bill is the Future", tentokrát na CD/DVD formátu. Kromě původní verze bude obsahovat 10 dalších songů a DVD s rozhovory, záznamy z koncertů a dokument o natáčení videoklipu "Chasing the Dragon".

Dále Bill společně s Q-Unique plánují mixtejp "What's Wrong with Vengeance". Další společný projekt se pak chystá s Raekwonem, s nímž Bill začal pracovat na mixtapu "Weed vs. Cocaine", ale protože toho zatím moc nenahráli, není známý ani přibližný termín vydání. Každopádně tahle kombinace zní lákavě, co?


Novinka z 2.6.2004 (Radiz)
Mňam aneb prima album: Ill Bill Pokud máte bratra, možná si o něm někdy říkáte, že je absolutní úchyl. To stejné si jistě říká i Ill Bill, bráška přecijen slavnějšího devianta Necra. Tenhle kanec ze stáda Non-Phixion zhruba před měsícem vypustil své debutové album "What's Wrong With Bill?".

Najdete na něm 16 kousků vyprodukovaných již vzpomínaným Necrologem, což už je samo o sobě dost velkým lákadlem a náznakem toho, že půjde o kvalitní počin. A taky že jo. Tragicky laděná "What's Wrong?", smutná a dojemná "Peace Sells", westernová "Unstoppable" a opět tragická "Legend Has It" - to je jen nejpřísnější výčet toho nejlepšího, co můžete na tomto albu najít. Za zmínku stojí také "Overkill", "The Anatomy Of A School Shooting", "Death Smiles At Murder" s hostujícím Hydem, další hostovačka v "Canarsie Artie's Brigade", kde tentokrát na majku pomáhají Necro, Q-Unique, Goretex a konečně houslovka "The Final Scene".

Nechutně chutná věc se od spolupráce těchto prasáckých bratrů čekala, ovšem přinejmenším aspoň mé očekávání toto album předčilo. Na Psycho+Logical Records se toho vůbec poslední dobou děje víc než dost, doporučuju tento label po očku sledovat. Jak to vlastně ten Necro dělá? Tedy nemyslím sex, zrovna u něj bych to opravdu vědět nepotřeboval…


Novinka z 5.4.2004 (K-Hill)
Co se stalo Billovi?
Pokračujeme ve zprávách z drsného táboru okolo party Non-Phixion, která nedávno představila dva nový singly a dlouho očekávané "The Green CD" a "The Green DVD" (čti pod linkem na Non-Phixion). Nicméně pokračuje dál ve svých řežebných plánech, nyní jmenovitě albem leadera Ill Billa, kterého znáte určitě ze skvělého rozhovoru v BBaRáKu č. 19.

O jeho oficiálním debutu "What's wrong with Bill?" jsme už několikrát psali, předcházelo mu spoustu projektů, kompilace "Ill Bill is the future" jako předzvěst alba (čti níže), freestyly na pokračování s bráchou Necrem či již jmenované "The Green CD" nevydaného materiálu celé kapely.

Desku ještě předskočí první singl "The anatomy of a school shooting" b/w "Unstoppable", aby pak 4. máje na Psycho-Logical, labelu bráchy Necra, který album kompletně zprodukoval, oficiálně vyšla.

Hostuje na ní celá psycho-logická parta v čele s Goretex, Sabac Red, Necro, Q-Unique, Mr. Hyde a jejich strýčkem Howiem, který jak Necro prozradil v rozhovoru (tentokráte v BBaRáKu č. 27) skutečně existuje. Teď už nice než oficiální tracklist desky "What´s Wrong with Bill?", možná tak se ptá právě strýček Howie.

[01] What's wrong
[02] Overkill
[03] The anatomy of a school schooting
[04] Glenwood Projects (featuring Uncle Howie, Necro & Goretex)
[05] Peace sells
[06] Unstoppable
[07] Death smiles at murder (featuring Mr. Hyde)
[08] Chasing the dragon (featuring Necro)
[09] Alien workshop
[10] Canarsie Artie's brigade (featuring Necro, Q-Unique & Goretex)
[11] Porno director (featuring Goretex & Sabac Red)
[12] American history X
[13] Uncle Zowie
[14] Legend has it
[15] The final scene


NOVINKA z 21.01.04 (Krysa)
Ill Bill bude mít nové album
Ill Bill z Non-Phixion, to je u mě MC, z jehož pusy vyšly jedny z nejoriginálnějších a nejvtipnějších hlášek. Zatím jsme od něj mohli slyšet sbírku starých demo nahrávek a z novějších věcí jen "Howie Made Me Do it" a "Ill Bill is the Future", což byly spíš takové mixtapy. Po těchto návnadách se konečně dočkáme i regulerní desky, o níž nás Bill informoval už v únorovém rozhovoru pro BBaRáK č. 17 a její přípravy trvají skoro dva roky. Celé album se bude "nečekaně" točit hlavně okolo srandy, sexu a násilí. "What's Wrong with Bill?" celou zprodukuje jeho brácha Necro, na jehož labelu Psycho+Logical Records taky vyjde a který na ní bude hostovat společně s Goretex, Sabac Rec, Mr Hyde, Q-Unique, Uncle Howie a Kid Joe, což jsou vesměs parťáci z labelu. Tihle všichni by měli v březnu podniknout turné, o němž Necro řekl, že chtějí procestovat celý svět. Určitě by nebylo na škodu, kdyby se zastavili i u nás.

Fanoušci jistě ví, že okolo Uncle Howie crew existuje několik websajtů. Nejnovější je asi www.unclehowie.com, na němž najdete v podstatě to samé jako na www.nonphixion.com. Psychologicalrecords.com se teprve rozjíždí a úchylnou www.necrohiphop.com jste určitě už viděli.


Novinka z 3.1.2003 (K-Hill)
Ill Bill z Non-Phixion řeže sólopilou
Jednou z nejlepších desek v roce 2002 byla určitě věc "The Future is Now" (info zde) od newyorské krutosti Non-Phixion. Tato dlouho očekávaná deska potvrdila kvalitu a čeká se na novou věc. První se hlásí člen kapely a v podstatě i frontman tohoto projektu, Ill Bill, který se chystá již koncem tohoto měsíce (21.1.2002) vydat zahřívací CD "Ill Bill is the future" na Uncle Howie Records.

Deska bude smíchána DJem Eclipsem. Bude plná freestylů, hostů, kámošů, nevydaných pecek od Non-Phixon a je jakousi zahřívačkou před dalším chystaným projektem, jakoby tou právou náložkou, oficiálním sóloalbem "What's wrong with Bill?", které bude v první polovině roku 2003 dostupné na labelu bráchy Ill Billa, rappera a šílence, Necra, Psycho+Logical-Records. Necro bude také producent všech tracků. Pojďme ale zpět s tracklistem pro zmiňované CD (vychází jen CD) "Ill Bill is the future":
[01] Intro
[02] Cult Leader
[03] Simian Drugs (featuring El Producto)
[04] Circle Of Tyrants (featuring Necro, Mr. Hyde, Goretex & Carnage)
[05] Green Lantern Freestyle
[06] You're Dead (featuring Necro)
[07] PF Cuttin Freestyle I
[08] The Name's Bill
[09] Yae Yo (featuring The Beatnuts & Problemz)
[10] Gangsta Rap
[11] Blowout Freestyle
[12] Mass Joint Freestyle
[13] How To Kill A Cop
[14] PF Cuttin Freestyle II
[15] Who's The Best?
[16] Indy 5000 Freestyle
[17] Let's Go (featuring Troy Dunnit)
[18] Ready For War Freestyle
[19] License To Ill
[20] The Most Sadistic (featuring Necro)

Takže, co tedy můžeme od party Non-Phixon v roce 2003 očekávat?:Non-Phixion "The Green Album" a bude plné remixů a odkazů k prvnímu počinu. Jakési B-sides CD.
- oficiální desku Illa Billa s produkcí od Necra "What's wrong with Bill?"
- Non-Phixion DVD (připomínám že klip z první desky "RockStarrs" je krutovraždou.
- druhá deska Non-Phixon, která vyjde na Uncle Howie Records v říjnu a bude obsahovat ty samé producenty jako první "The Future is Now".
- třetí Ill Billový projekt koncem roku 2003, který se asi doma nenudí. Vyjde též na Uncle Howie Records.

Přitom všem můžeme počítat s projekty dalších členů Non-Phixion - Sabac Rec a Goretex. Produkci na všech deskách ohákávají většinou jména jako EL-P, The Beatnuts, Alchemist, Large Professor a Necro - což jde ne?

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná