Novinky u C.A.B.A. & Side

O východočeské dvojce C.A.B.A. & Side nebylo nějakou dobu slyšet, že ne vždy ale ticho znamená, že se nic neděje, dokazuje info o jejich aktivitách, které nám dodal "hudební mozek Kopi" aka DJ Side - "Dodělali jsme video ke skladbě "Strange Desire" (pozn. ze Sideova sólo EP "The Renaissance", o kterém jsme vás informovali zde a který bude mít TV premiéru v 5.Elementu na Óčku 14.2.), který se samozřejmě bude dát stáhnout z mého webu SIDE.SKATE4YOU.CZ."

Tento animovaný klip bude samozřejmě hned po TV premiéře ke stažení i na našem webu BBARAK.cz, ale pojďme se podívat na to hlavní - na muziku: "V poslední době taky hodně remixuju (třeba Karaoke Mouse a Neutrina) a připravuju svý nový EP, který vyjde na i-netovém labelu Surreal Madrid (www.surrealmadrid.net). Pracovní název je prozatím "Bittersweet Love". Bude temnější a bude obsahovat i trošku jinou muziku, než jsou lidi zvyklý. Někdy na jaře by taky mohl být hotový nový mixtape "Beats p.2 - Tour de psychadelic jazz". Sledujte web pro novinky a info."

To jsme si projeli diářem s plány DJ Sidea, ale co další spolupráce s Cabou? "Co se rapu týče, tak projekt La Liga jsem prozatím zastavil a pomalu začínáme pracovat na novým albu CABA & Side. Cába navíc rozjel web www.caba.cz." Ale ani to není vše, protože Caba se nedávno podílel na skladbě "Bad Mouth" společně s United Flavour a Henry D, kterou již brzy uslyšíte v rádiu. Produkce se tam ujal Djei - basák reggae party United Flavour, přesto dodal skladbě o pomluvách a těch, co je šíří, hiphopový sound.


No a abyste neřekli, že jsme labuť, má pro vás DJ Side na svém webu připravenou soutěž o "The Renaissance" EP: "Pokud ještě někdo z vás nemá moje vinyl EP "The Renaissance" a touží po něm, má příležitost, jak ho získat zdarma. Společně se skateboardingovým webem www.skate4you.cz totiž rozjíždíme soutěž právě o tenhle vinylovej kousek. Jediný, co musíte udělat je odpovědět na výše zmíněným webu na 3 otázky a silou mysli přesvědčit počítač, aby vylosoval zrovna vás. Hodně štestí." Tak to kontroluj.


 

Související:

Objednat The Renaissance - Abstract Hip-Hop Beats by DJ Side

Objednat CD C.A.B.A. & Side

Objednat 12" C.A.B.A. & Side - "Novodvorská / Tereza 2"

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná