RUKAHORE_SHOP_BANNER

Novinky okolo Living Legends

Jestli je něčeho škoda, pak toho, když na koncert Living Legends v pražském Edenu kouká asi osmdesát diváků. Ano, chyběl sice hlavní tahoun Murs, jenže ostatní členové za ním v kvalitě svých početných alb příliš nezaostávají, proto je divácký nezájem celkem neodůvodnitelný.


Do světa pustili v těchto dnech Living Legends zajímavé novinky. Tou první a celkem úsměvnou je fakt, že Lucky.I.Am začne od příštích projektů vystupovat pouze jako Lucky, což je mimojiné i jméno, které používal již dříve. Mimo to ale i maká na dvou albech. Tím prvním je “Time 2 Get Lucky“, které by podle přeběžného plánu mělo vyjít letos v srpnu. Deska bude kompletně produkovaná nadějným Bean Onem, který už také přispěl na prozatím poslední společné album od Living Legends “Classic“. Druhým albem je “Most Likely to Succeed“, které by mělo vyjít na přelomu listopadu a prosince.


Další zajímavé pak jsou informace o producentovi The Grouch, který připravuje hned tři alba. Jedno sólové, jedno kolaborační s Elighem a také jedno se Zion I, což je z mého pohledu zprávva jako hrom, protože Zion I loni udělali vlemi dobré album “True & Livin´“.


Posledním mužem, který nezahálí je Scarub. Plánuej vydat “One For the Road Vol. 1“, což je kolekce staršího materiálu a šuplíkových věcí, která by měla vyjít v dubnu. Jinak ale prý můžeme čekat i plnohodnotné album.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná