RUKAHORE_SHOP_BANNER

Novinky ohledně rvačky na Vibe Awards

Při listopadových Vibe Awards zaútočil Jimmy James Johnson pěstí na Dr. Dre, když přebíral cenu za celoživotní přínos, a záhy se strhla nepřehledná rvačka, při níž útočník schytal ránu nožem od Young Bucka z G-Unit. Johnson ale policii v Santa Monice vypověděl, že za útok na Dre dostal zaplaceno 5.000 $ od bývalého Dreova šéfa, Suge Knighta, o jehož zapojení do incidentu se spekulovalo od samého počátku. Za tenhle útok navíc Suge prominul dluh bratrovi útočníka. Knightův právník ale všechno popřel s tím, že na téhle výpovědi není nic pravdivého.


Novinka z 31.12.2004 (Tano)
Rvačka na Vibe Awards má první obviněný
Tímto mužem je Young Buck (David Darnell Brown), který při pomstě bodnul Jimmyho Jamese Johnsona poté, co tento "údajně" zaútočil na Y.B.mluvčího, Dr.Dreho. Bližší infos o rvačce+video máte tady.

Možná si říkáte, proč to tak trvalo, celá rvačka je víc jak měsíc stará. "Policie čekala na potvrzení videozáznamů a hlavně na konkretizaci postavy s nožem." Hovoří oficiální policejní prameny.

I když je tu i další fakt. Buck se vzdal vyšetřovatelům už 19.11., ale na kauci 500 000dolarů byl následně propuštěn. Pokud však obvinění schálí porota, hrozí mu osm let za katrem.

Jak to bude vypadat s G-Unit, jestli to takhle dopadne, to si nikdo netroufá říct..pokud jste ještě neslyšeli jeho album, tak to můžete napravit, jde o počin: "STRAIGHT OUTTA CASHVILLE"

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná