RUKAHORE_SHOP_BANNER

Novinky na našem webu..čemu jsme vrátili šťávu..

Ahoj všem,

snažili jsme se vrátit šťávu a zbavit se všech spamů na našem webu, práce bylo dost, ale myslím, že se povedla. Pár sekcí našeho webu se rozrostla,některé části zanikli a některé dostali nový kabát.

Takže:

- v sekci bazar jsme vymazali všechny staré inzeráty, takže je tam dost prostoru na vaše nové nabídky a poptávky. Bazar se rozrostl o sekci oblečení (klučičí a holčičí), DVD a vstupenky. Sekci vstupenky jsem založila proto, jelikož spousta z vás když nějakou vstupenku prodává nebo schání, tak zakládá novou místnost v našem fóru a poté se diví, že místnost nebyla zveřejněna, tak přesně na takové věci funguje náš bbr bazar. Aktualizace tohoto bazaru je každý den.

 

- jako další sekci jsme vylepšili Odkazy na různé internetové stránky. Tato sekce byla dost zaspamovaná, takže by se dalo říci, že spíš nefungovala vůbec, takže pokud budete mít nápady, jaké weby by tady měli být šup sem s nimi!

 

- Fórum - zde jsme připravili nějaké nové místnosti, ty, kde se nemluvilo více jak půlroku jsme smazali, pokud přijdete s něčím neváhejte založit vaší vlastní místnost, i zde je aktualizace každý den.

 - na konci partylistu přibyl odkaz na snadnépřidávání akcí

Takže vzhůru do toho a zaplňujte a používejte ty správné sekce!

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná