RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nové album Looptroop již za měsíc !

Tahle nám dobře známá čtyřka Looptroop ve složení Promoe, CosM.I.C, Supreme a Dj Embee již brzy vydá svoje třetí album s názvem Fort Europa, jenž by mělo vyjít 27 dubna. Album vyjde na labelu David vs. Goliath a Burning Heart Records.
Uvidíme, co po albech "Modern Day City Symphony" z roku 2001 a "The Struggle Continues" z 02 přinesou do hry tentokrát. Uvidíme, jestli to produkčně bude něco málo podobného k nedávno vydané sólovce Embeeho - "Tellings From Solitaria" či jestli tam bude ještě větší vliv reggae jako na posledním albu Promoea - "The Long Distance Runner".

Snippet k novému albu "Fort Evropa" ke stažení zde.

Snippet (track, čas):
Chana Masala 0.00 - 0.45
Trrism 0.46 - 1.05
Hurricane George 1.06 - 1.37
Fort Europa 1.38 - 2.39
Unilateral Communication 2.40 - 3.41
21 Grams 3.42 - 4.34
Night Train 4.35 - 5.26
Rainbow Faces 5.27 - 6.37


Novinka z 26. .2. 2003 (K-Hill)
Looptroop epidemie zasahuje svět!
Tak to vidíte. Koncem září jsem psal jak Looptroop epidemie řádí víc než za totáče céčka a už brzy to dojde skutkem i u nás. Už jste jistě všichni slyšeli o skandinávských sobolech, kapele Looptroop, která po celém světě a u nás především z úst Affra nabývá na své slávě a neodvratitelném fejmu díky svým dvěma posledním deskám.

Naše končiny navštíví Looptroop 5. března, klub Rock Café v Praze se otřese v základech pod těžkými beaty produkčního boha EmBeeho a bubínek s šedou kůrou mozkovou vám promasíruje rap dredatého šílence, Promoea. Navíc je doplní jejich dobří vostří kámoši, v rapu podobný čerti, Chords a Timbuktu. Právě tito dva vydali velmi nabroušené singly, které stejně tak jako věci od kapely snad ještě můžete najít i u nás v shopu. Pokud ještě stále nevíte, s kým a čím budete mít příští středu v Rock Café tu čest, můžete si jako stručné představení dát naší malou Looptroop stránku , kde najdete většinu důležitého - profil, Berlínský report, velký rozhovor z BBaRáKu číslo 13 i recenzi na jejich poslední album The Struggle Continues. A aby toho nebylo dost, jako český předvoj jim bude následovat brněnská okupace, výborný hudební turntablový team, Illuzionists (Nneser, Opia, Chocolatic, Maztah), kterým je mimochodem tento styl velmi blízký. Vlastně si vzpomínám, že poprvé jsem slyšel o Looptroop od DJe Vadima, podruhé však už od DJe Chocolatica. To jen jako perlička.

Looptroop už Prahu v rámci svého promo turné navštívili dříve, BBaRáK č. 13 jim plně patříl. Myslím, že každý, kdo je slyšel, mi dá za pravdu, každý kdo ještě netuší, co je toto kvarteto zač, ať přijde na koncert chytit Looptroop bacil.

INFORMACE O KONCERTU
www.bbarak.cz/looptroop


REZERVACE LÍSTKŮ
Předprodej není, ale kdo se bojí, že se na něj nedostane, ať pošle počet a jména na které chce rezervovat lístky na email tickets@bbarak.cz a kdo tak učiní do půlnoci 4.3.2003, ten bude mít lístek proti rezervovaným jménům na pokladně rezervovaný.

STÁHNI SI: ukázkovéCD z alba "The Struggle Continues" od LOOPTROOP v mp3 [13. 1. 2003]


NOVINKA Z 24.9.2002.(K-Hill)
Looptroop invaze je nezadržitelná! Nové album
Jak nedávno informoval Affro, Looptrop, který ve své promo šňůře navštívili naší republiku a určitě se sem vratí se svým koncertem, je tato kapela švédských vikingů opravdu nezadržitelná! Rap frontmana Promoeho je čistý a tvrdý jako Stolichnaya (důkazem buď jeho sólové album "Goverment Music"). A o beatech Embeeho si poťukávaje do stolu vyprávějí i vzácní konkurenti z USA. Looptroop, asi jako kdysidávná Abba nebo Roxette, dobyli ze Švédska celý svět. Jejich album "Modern Day City Symphony " rozlousklo milenium a jeho nový, ten správný, styl, kudy dělat dneska hip hop.

Looptroop budou i hlavním tématem pro BBaRáK č.13, a právě tam se dovíte informace o jejich novém albu "The Struggle Continues", já vám přináším jen čerstvé strohé info, cover alba (v hlavičce) a tracklist. BBaRáK by rád stál za jejich českou distribucí, ostatně album "Modern Day City Symphony ", "Goverment Music" a tři singly včetně "Looptroopland" právě z nového alba, můžete již najít na BBaRáKshopu.

Tedy: Album oficiálně vyjde 28.října na jejich vlastních labelech David Vs Goliath a Burning Heart Records.
[01] David vs. Goliath Hustlas
[02] Don't Hate the Player
[03] The Struggle Continues
[04] Looptroopland
[05] Lookin' for Love
[06] Revolutionary Step
[07] Musical Stampede
[08] Still Lookin'
[09] Who Want It
[10] Fly Away
[11] to the Sky
[12] Bandit Queen
[13] Get Ready
[14] Fruits of Babylon
[15] Last Song


DISKUZE


NOVINKA Z 12.9.2002 (Affro)
Looptroop byli v Praze!
Přesně tak. Krom toho, že Krakonoš Promoe již navštívil matku měst před rokem, aby zde protestoval proti globalizaci na úkor zemí třetího světa, se tu včera zastavili na své Hell Tour - 10.000 kilometrů dlouhé cestě po evropě s dodávkou plnou svých desek.

Zbrusu nový maxáč "Looptroopland / Heads Day Off", předznamenávající album "The Struggle Continues", které vyjde 28.10., by měl být již ode dneška k mání exluzivně na našem shopu, stejně jako další dva singly - Promoe + Timbuktu a skvělý singl jejich kámoše jménem Chords a dvojice CD's - Promoe: "Government Music" a Looptroop: "Modern Day City Symphony".


Šťastnější z Vás včera večer od 11 do 12 naladili hip hopový pořad DJ Rijechyho na vlnách Rádia 1, kde se měli možnost naživo přesvědčit, jak neuvěřitelní tito vikingové jsou. Na koncert by k nám měli konečně dorazit předběžně v únoru příštího roku a že jste to vy, prozradím vám, že v tramvaji cestou do rádia vznikl mezi Supremem a Promoem nápad na novou skladbu - "Road Dawgs", kdyby se objevila na nějakém novém singlu, víte, kde vznikla.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná