Nové album AMO je v obchodech od této chvíle!

Předloňský "Originál" se konečně dočkal svého následovníka. "Family Biznis", druhé album od bratislavské skupiny AMO, které do hry vyslal opět Universal Music, si lze od včerejšího dne koupit ve všech dobrých obchodech s hudbou a nejen tam. K mání bude i na aktuální šňůře Olmeca Sampler Tour 2007, jež startuje už zítra v Nitře a během níž se trio Opak, Moe a Viktor Hazard v následujících dnech podívá i do Košic, Trnavy, Bratislavy, Trenčína, Nových Zámků nebo Prešova. Jen dodám, že v těcho dnech se dokončuje titulní videoklip ke skladbě "Gambleri".

A čím vším by měla být jejich horká novinka pro posluchače zajímavá? "Album je svieži, tematicky pestrý a na rozdiel od iných rapových formácií je z neho cítiť aj dávka nadhľadu a humoru.Rozhodnutie skupiny neprizvať žiadne známe rapové mená, bol krok ktorý dokazuje že, Family Biznis je hudbne aj rapovo vyvážený a vyzretý.."

Více informací najdete na www.amo24hodin.sk, nebo na jejich MySpace, kde si samozřejmě můžete něco málo z jejich nové tvorby i poslechnout.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná