RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nová kniha - The Art of Emcee-ing

Stick.man, polovina rapového dua Dead Prez, je autorem knihy “The Art of Emcee-ing”. Název je více než výstižný – kniha je dalším inspirujícím materiálem pro všechny, kdo chtějí proniknout do tajů rapu.

Je prezentována jako první kniha svého druhu. Nepojednává ani o historii rapu, ani o tom, kdo je kdo v emceeingu. Podle dostupných informací kniha přibližuje všechny možné aspekty emceeingu – rozebírá nejen samotné umění rýmování a emcee battlů, ale i kompletní proces psaní textů, zabývá se technikami, aranžmá a dalšími detaily. Vlastně je návodem jak se (krok za krokem) naučit napsat, nahrát a úspěšně vydat vlastní skladbu. Reklama slibuje, že vám umožní naučit se nejrůznějším stylům rýmování, flow, jak zlepšit svá živá vystoupení a získat více nabídek, upozorňuje na ne zcela férové praktiky a finty, které labely na své „koně“ zkoušejí atd.

Komentář ke knize obstaral Common, patří k ní i řada exkluzivních fotografií a CD s desítkou tracků autorovi produkce. S knihou, která je k dostání na internetu, úzce souvisí soutěž The Big Payback Emcee Contest. V ní Stick.man dává šanci nahrát si singl s Dead Prez. Soutěžící musí napsat vlastní song na dané téma s využitím některého z beatů na CD, přiloženém ke knize. Mezi podmínky soutěže patří i to, že soutěžící si musí knihu koupit a přečíst. Veškeré další informace o soutěži (začíná 1. října) i koupi knihy získáte na stránkách Boss Up.


Zdroj: Boss Up, SOHH

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná