Nottz kuje železo dokud je žhavé

No jo, z tajemných vod Virginie už povstalo několik zajímavých vodníků, jejichž jména se zapsali na diamanty vykladaném producentském světě - The Neptunes, Teddy Riley nebo Timbaland. Do této (velké) lokality patří taky další z vyšlých hvězd, producent Nottz. Ten už zamakal pro tučné čísla hráčů Busta Rhymes, 213, G-Unit, Cassidy, Scarface, XZibit, Method Man, Royce da 5'9'', Ghostface, Kardinal Offishal, Sticky Fingaz, Rah Digga.

Teď však představuje projekt D.M.P., který tvoří kluci Black-N-Deckah, Big Shot, Killa Khi a Star. Deska z Nottzovi produkce však nese nálepku tzv. "teamsta mixtape", na kterém rappery doplnili jinší hoši ze Smetanovi lhoty, smetánka Royce 5'9", Petey Pablo, Canibus, Krumbsnatcha či Fam-Lay z rodiny The Neptunes. Tenhle výlisk má vyjít 22. března.

1. Call The Ambulance
2. Mr. Smif & Wesson Man
3. So High
4. Freestyle feat. Petey Pablo
5. The Life feat. Black-N-Deckah
6. Don't Wanna Give That Up
7. Hear Me Knocking
8. My South Game feat. Royce 5'9"
9. Pop Em feat. Famlay
10. Seemed Like Yesterday
11. OOH!!!
12. Get Live feat. Krumbsnatcha
13. Yeah, Yeah, Yeah
14. Burn Down The House feat. Canibus
15. My Brother B.I.L.L.


NOVINKA z 4.1.05 (Os10)
Producent Nottz představuje nový projekt
Busta Rhymes, Lord Have Mercy,Notorious B.I.G., Lloyd Banks, Royce da 5'9', Ghostface, Fat Joe, M.O.P., Method Man, či Jill Scott. Toť jest několikero jmen, s nimiž již beatmaker jménem Nottz za svou kariéru spolupracoval. Následující čas ovšem rodák z Virginia Beach nehodlá věnovat ani jednomu z výše jmenovaných umělců, neboť si na jaro se svým kolektivem DMP naplánoval vypuštění nového mixtape/alba, které ponese název „Nottz Presents DMP“.

Komplet celou produkci obstará samozřejmě Nottz a co se týče featuringů, máme se prý těšit na čtyřlístek mc´s ve složení Petey Pablo, Canibus, Royce da 5'9' a Krumbsnatcha.

Jen dodám, že uskupení DMPM má za sebou dva singly „Don´t Wanna Give That Up“ (2002) a „What Da Name Of The Squad“ (2001) a už se například účastnila tour Hard Knock Life s Jay-Zím, Def Jam Vendetta, či Paid The Cost To Be The Boss se Snoop Doggem.

Tradiční rekapitulace na závěr: „Nottz Presents DMP“ vychází 22. března 2005 u Teamstas/Koch Records.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná