Notorious B.I.G. táhne i 20 let po smrti. Důkazem budiž film č. 2

Stále pulzující dědictví Biggieho Smallse, který v době své největší slávy vážil zhruba jako deset AllyMcBealových či dvanáct Kate Mossových, provětrá další snímek, který ponese titul "Notorious B.I.G.: One More Chance".

 
Film byl přitom na známém festivalu Berlinare ohlášen v době, kdy se netrpělivě čeká na dílo o rivalu 2Pacovi s názvem "All Eyes On Me" a bude zaměřen na Biggieho hudební odkaz po celém světě. Společnostem Submarine Entertainment a By Storm Film dala "zelenou" k realiazci myšlenky samotná matka zesnulého rappera Wioletta Wallace, jež bude s bratry Malloyovými spolupracovat na produkci. 
 
"To, že měla hudba mého syna Christophera na hudební komunitu takový vliv, přináší mému srdci tolik radosti. Jeho příběhy pozitivně inspirovaly tolik mladých mužů a žen a stále ovlivňují dnešní mládež po celém světě," uvedla v interview pro Variety.
 
The Malloys již v minulosti vytvořili videoklipy umělcům jako Metallica, Foo Fighters, Avril Lavigne, N*E*R*D či Black Eyed Peas a jmého v komunitě mají velmi dobré. Celovečerní film je však zase trochu jiná meta...
 
O Christopheru Wallaceovi, o jehož tragické smrti uplynule za pár dní rovných dvacet let, už navíc jeden životopisný snímek vznikl. Jmenoval se "Notorious", hlavní roli ztvárnil Jamal Woolard a premiéru měl osm let zpět.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná