Noreaga & Def Jam: Zazvonil zvonec a pohádky je konec

Queenský mistr ceremonie N.O.R.E., jehož momentálně zaneprázdňuje jak jeho vlastní, dosud nepojmenovaný projekt naplánovaný na léto letošního roku, tak i oprašování společného nahrávání s kolegou Caponem pod hlavičkou C-N-N, má do budoucna jasno. Jeho éra na Def Jamu je definitivně u konce. 

Zasvěcené tento krok nikterak nepřekvapuje, ba ho považují za logické vyústění předchozího dění. Jedno album mu totiž label vydával tak dlouho, až mu ho nevydal vůbec a i propagace a podpora jeho předchozích věcí včetně loňského reggaetonového počinu "Nore Y La Familia" nebyla bůhvíjak slavná.

Dle Noreagy je rozhodnutí opustit svou domovskou firmu čistě obchodní záležitost a nic víc se v tom nemá hledat. "I love Def Jam and every bit of history that we have together, but it's time to move on. I'm fully on my own and I want to be my own boss. There will not be a Jay-Z diss or an LA Reid diss record, because this is what I asked for."

Jestli se autor hitu "SuperThug" vydá na major, nebo bude pokračovat nezávisle, prozatím známo není. O nabídky ovšem nouzi nemá. Nahrávací kontrakt mu prý nabízejí třeba zrovna u The Inc...

N.O.R.E. na MySpace

Zdroj: AllHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná