N.O.R.E. a jeho nová deska v září

N.O.R.E. (dříve Noreaga) už několik měsíců dává dohromady další desku s názvem "One Fan a Day", kterou plánuje vydat v září. Rapper zhruba před rokem přestoupil z Def Jamu na Roc-A-Fella Records, ale svou novinku hodlá vypustit tam, kde mu vyšlo i předchozí album, tedy na Def Jamu. Na albu budou spolupracovat Lil' Jon, Just Blaze, Timbaland, DJ Green Lantern, Pharrell, EZ Elpee, SPK a další, objeví se pravděpodobně i Beanie Sigel, Big Punisher, Mariah Carey a Nature.

Jako návnadu vypustí rapper mixtape "Hang Hang Sangria", což je zároveň název jeho značky likéru, která dorazí do obchodů během letošního roku. Mixtape bude zahrnovat tracky, které nahrál pro své nové album, ale nakonec se rozhodl je nepoužít.

Zatímco "One Fan a Day" popisuje jako tradiční rapové album, N.O.R.E. chce ke konci roku vydat ještě reggaetonové LP, kde se vedle něj ukážou některé z největších hvězd tohoto stylu. Že se N.O.R.E. vydá tímto směrem už koneckonců napověděl jeho singl "Oye Mi Canto". Zatím ale nemá jasno, jaký label se o tohle album postará.

N.O.R.E. ještě před pár dny potvrdil zprávy o tom, že se údajně na jedné párty pohádal s Nasem a incident ukončil tím, že po něm hodil květináč. Zároveň prohlásil, že měl zrovna špatný týden a jinak prý proti Nasovi nic nemá.


Novinka z 31.7.2004 (Os10)
N.O.R.E. si zahraje ve filmu
N.O.R.E., jedna polovina dvojky Capone-N-Noreaga, ale také hlavně sólo emcee se třemi alby ("N.O.R.E." - 1998, "Melvin Flynt - Da Hustler" - 1999 a "God´s Favorite" - 2002) na kontě, který se mimochodem docela nedávno upsal Rocafella Records, si střihne roli v akčním až hororovém filmu s názvem "Treasure Of Seven Mummies".

Rodák z Queensu ztvární jednoho z několika uprchlých trestanců (Postava mu cizí snad nebude, jak on, tak i jeho parťák Capone zkušenost s vězením mají, vždyť právě tam se v roce 1992 seznámili), kteří při úprku před zákonem narazí na staré město duchů a v něm při hledání schovaného pokladu nešťastně proberou k životu sedm mumií, které mají ukryté bohatství strážit. Nezbývá než dodat, že premiéra tohoto dílka je stanovena na rok 2005.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná