Nicolay se svým albem!

Země tulipánů a technických fotbalistů má už delší dobu nabídnout, i co se dobrých producentů týče. Nicolay, jehož úspěchy snad nemá dneska ani cenu již vyjmenovávat, připravuje svoji sólo desku, což je jistě událost jak hrom.

 

Někde jsem dříve četl, že Nicolay a Phonte mohli založit v Grammy novou kategorii za Nejlepší album od dua nebo kapely, která se nikdy osobně neviděla nebo spolu ani nemluvila po telefonu. Ano, Phonte i holandský mladík se poprvé vzájemně slyšeli až chvíli po vydání alba “Connected“ v exkluzivním rozhovoru pro Tha Formula.

 

Ale zpátky do země legalizovaných lehkých drog. Nicolayovo album se bude jmenovat jednoduše “Here“ a vyjít by mělo ještě letos v květnu na anglickém labelu BBE. Původně jsem se domníval, že deska bude čistě instrumentální, protože BBE čistě sólo isntrumentální desky již vydali (Jay Dee, Pete Rock, DJ Spinna), ale objevili se i hosté: Black Spade, Wiz Khalifa, Darien Brockington, Yahzarah, Kay, Sy Smith a další, tudíž je jasné, že se bude jednat o producentskou desku. První singl "I Am The Man" feat. Black Spade"/"I Love The Way You Love" feat. Darien Brockington by měl být venku co nevidět.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná