RUKAHORE_SHOP_BANNER

NI & Emdee jsou The Regime (info + tracky ke stažení)

Že se mezi jinými cizinci stali Pražskými rezidenty i DJ Tuco a hlavně jeho parťáci Emdee z UK a amík NI, je známá věc. Novinkou ale je, že se dalo toto trio dokupy a pod názvem The Regime chystá na příští rok velké věci. Pojďme si ale jednotlivé členy projektu nejdříve trochu představit.
Emdee - poté, co vydal své debut EP "Blindness", byl v rodné Anglii k vidění, jak společně s Rodney P uváděl pravidelnou měsíční akci "Southbound", kde se představila celá řada lidí z UK scény. Následovaly nejen pravidelné konciky po celé Anglii, ale i pecky na mixtapech jako "Exposing The Fakeness" (tam byl track "Insights") nebo "Stop Bangin The Crack" (kde byl pri změnu track "Bangaz"). Už nějaký ten pátek je ale "doma" v Praze a krom The Regime chystá i sólo projekt, na který má tracky produkované lidmi jako DJ Wich, Enemy a Trafik.
NI - poté, co objel na turné s Living Color USA i Evropu se i tento MC, původem z Bronxu usadil na Žižkově, kde nadělal rozruch se svou partou Cherry Hill. Jejich deska "Live From Žižkov" znamenala u těch, co ji slyšeli, úspěch a už teď chystají pro příští rok desku novou, ostatně desku chystá NI pro nadcházející rok nejen se svou živou kapelou, ale i jako sólo MC.
The Regime - společný projekt NI + Emdee + DJ Tuco. Oba MC's mají podobný hudební vkus, oběma lezou na nervy zdechlý sračky a jejich hudební spojení bylo tedy logickým vyústěním trvajícího přátelství. V současnosti pracují na společné desce, na níž by se mělo objevit i několik mezinárodních hostů. Pod článkem si můžete poslechnout první dvě ukázky v pracovních verzích a pokud byste chtěli slyšet více, nalaďte si ve středu večer Radio 1 a hiphopový pořad DJ Richarda.


track "Out Of The Fire" - produkce: L-Capone
track "The Regime" - produkce: NI

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná