NI + BBR = Vegetariáni

Stačí vytrhnout pár slov z kontextu, sem tam si něco přimyslet a zbytek malinko překroutit a: beef je na světě. Jeden z těch posledních měl údajně vzplanout mezi NIem, rapperem z kapel Cherry Hill a The Regime a Bbarákem. Touto dobou se dostává ona “průkazná” skladba Indy & Wich ft. NI: “Live“ na vlny Rádia 1 a za týden bude ke stažení i na našem webu. Dříve než opět někdo přileje oleje do doutnajícího ohýnku kontroverze, možná vás bude zajímat, jak to tedy bylo a je. Tady máte prohlášení k celé „kauze“ od samotného NIe:

 

"Aby bylo jasno, tohle není žádnej beef. Nemám žádnej beef s Bbarákem jako celkem nebo jako společností. Velmi si vážím všech lidí, kteří nám pomohli s deskou. Když ta deska vyšla, měl jsem dojem, že se nám nedostávalo dostatečného proma a s nikým jsem o tom problému nemluvil. Byl jsem prostě nasranej. Když se nahrávala skladba “Live”, byl jsem nasranej na Affra, protože jsem měl pocit, že nám nepomáhá tak, jak by mohl. Po všech těch problémech jsem si s lidma z Bbaráku sedl a dozvěděl se spoustu informací, které ukazovali, že se nám pomoci fakt snažili, ale že lidi prostě desku Cherry Hill tolik nežrali. Zmýlil jsem se.

Ta skladba je velice silná a dala vzniknout problémům, hodně problémům pro hodně lidí. Chtěl bych tedy taky uvést na pravou míru, že jsem nikdy nepatřil mezi writery, v graffiti se nevyznám a nikdy bych tedy neříkal, kdo je v něm dobrý a kdo ne. Nezajímám se o to. Graffiti? To nejsem já. A nemluvil jsem o celé Bbarákrů – jen o problémech s deskou.

Nehraju tuhle hru na beefy, protože když tu je nějaký opravdový beef, jsem na ulici, abych ho vyřešil. Tohle je jenom hudba – užij si ji a bav se, ale neber ji jako návod na svůj život. Tam, odkud pocházím, lidi kvůli takovýmhle blbostem umírají a nemyslím si, že by tu chtěl někdo umřít kvůli skladbě. Takže ještě jednou – omlouvám se lidem, kteým jsem způsobil trable, mluvil jsem jen o tom, jak jsem se v tu chvíli cítil.

Moje crew je The Žižkov Regime (nemluvím o skupině s Tucem a Emdeem), gang lidí z celýho světa, kteří všichni žijí v Praze. Nejsem ani Bbarák, ani Boom Bap soldier, mám svoji vlastní partu a za mými činy stojím jen já sám. Soudit mě může jedině Bůh, takže pokud nejsi Bůh, zavři piču."

NI

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná