Nezávislý N.O.R.E. hlásí návrat ke kořenům rapu

Queenský domorodec N.O.R.E. v těchto dnech a týdnech dotahuje svůj poslední projekt "Global Warming 11368", který by rád vydal na konci nadcházejícího léta. Podle všeho bude deska na pouť hudebním průmyslem vyslána nezávislou cestou, i když jméno oné nahrávací firmy doposud známo není. 

Jistá je prý však skutečnost, že by jeho novinka měla najet na dřívější probádané území klasického rapu a mělo by tak dojít k odklonu od reggaetonu, jemuž se emcee s portorikánskými kořeny věnoval na své minulé nahrávce "N.O.R.E. y la Familia..Ya Tú Sabe".

Kromě pár odlehčeností typu "Drink Champ" nebo klubovky "Set It Off" od něj mohou fans očekávat i několik vážných témat. Např. track "Questions" se dotkne jeho rozkolu s Def Jam Recordings, stejně jako vztahu s Caponem, v souvislosti s nímž se ovšem před časem hovořilo o reunionu C.N.N. Ve skladbě "Talking In My Sleep" pak osloví svého zesnulého otce nebo i Big Punishera.

Desku přivede do boje první singl "Throw Em Under The Bus", jehož se účastní i Jadakiss s Kuruptem, a který dle mého názoru zase takovým návratem ke kořenům není. Kromě těchto dvou stylerů se na albu objeví i T-Pain, Bun B nebo zpívající Tony Sunshine, s tím, že ´on the beat´ se čekají známé firmy ala Scott Storch, Cool & Dre, Swizz Beatz ,či Pharrell Williams.

N.O.R.E. na MySpace

Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná