New York je na nohou - Papoose se blíží mílovými kroky

Když Papoose začínal v jedenácti letech s rapem pod jménem Indian Baby, patrně asi ani ti největší optimisté z jeho blízkého okolí netušili, že o šestnáct let později budou mít tu čest s osobností, jíž se přezdívá The Lyrical One, a která loni na Justo Award triumfovala v kategorii "nejlepší undegroundový rapper roku".

Hrdý "potomek" brooklynské čtvrti Bedford Stuyvesand, odkud ze zdí kouká Biggie Smalls, je na scéně vidět a hlavně slyšet převážně poslední dvouletku díky své úctyhodné sérii 16 vydaných mixtapů, což je bilance, jíž se jen tak někdo pochlubit nemůže.

Jelikož se ale půda pro příchod debutového alba připravovat do nekonečna nemůže, premiéra "The Nacirema Dream" vychází u Jive Records v lednu (některé zdroje ale uvádí až únor) příštího roku. Produkce bude svěřena do rukou jménům jako DJ Premier, Eminem, Dr. Dre nebo Swizz Beatz, s tím, že mikrofon by mohli epizodně obhospodařovat Nas či Talib Kweli.

Servítky si neberoucí pilotní singl z desky nazvaný "Getting Gwamp" produkoval D.R. Period, který mimochodem ušil dvojce M.O.P. na míru jejich "Ante Up" a pakliže se bude moci Papoose, jenž se objeví na na Makaveliho "novince" "Pac´s Life", pyšnit beaty jako v tomto případě, jeho sólo z něj konečně smaže nálepku věčně nadějeného...

Papoose - Getting Gwap
Alternativa: sendspace


Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná